E34 M5 cabrio


Recommended Posts

Auto je bruka živa .Inače nikad nije sišao sa proizvodnih traka.Auto je pored csi 850 moj neostvareni san.Ovo je dokaz i odgovor Amerikancima da i Bavarci znaju da prave velike jake i lepe coupe.Inače kod Amera modeli 850CS i 850CSI kao i E38 iz serije 7 su jedini Evropski automobili koji pobuđuju emocionalnu vrednost kod vozila.AMERI VIDITE KAKO SE TO RADI NA NAŠ NAČIN .

Link to post
Share on other sites
Meni je bez veze jer je E34 ipak limuzina,tako da mi je odvratna u Cabrio verziji,ali ukusi su razliciti

Ajde Kimi, nije to tako lose kao sto izgleda :)

Link to post
Share on other sites

Mozemo da komentarisemo kome se svidja a kome ne,ali svi odlicno znamo da postoji mnogo veliki razlog zbog koga se ovaj auto nije pustio u serijsku proizvodnju.

Link to post
Share on other sites
Mozemo da komentarisemo kome se svidja a kome ne,ali svi odlicno znamo da postoji mnogo veliki razlog zbog koga se ovaj auto nije pustio u serijsku proizvodnju.

Npr?Posto se slabije razumem ;) Bas mislim da bi na americkom trzistu bio boom...mustang u to vreme je bio krs

Link to post
Share on other sites
Npr?Posto se slabije razumem ;) Bas mislim da bi na americkom trzistu bio boom...mustang u to vreme je bio krs

Razlozi su čisto komercijalne prirode Bmw je shvatio da bi ovaj model mogo međusobno da se "davi " sa jednom drugom serijom ovog proizvođača Čik pogodi koja?

Link to post
Share on other sites
Razlozi su čisto komercijalne prirode Bmw je shvatio da bi ovaj model mogo međusobno da se "davi " sa jednom drugom serijom ovog proizvođača Čik pogodi koja?

Da nije mozda bmw m12?????ili m90? ;)

Link to post
Share on other sites
Da nije mozda bmw m12?????ili m90? :rolleyes:

Ma jok bre znali su još pre 20 godina da Zastavu kupuje Fiat i shvatili su da bi se taj korak loše odrazio na prodaju modela "Yugo Cabrio" (u prvodu mrzelo ih da seču krov i vare zadnja vrata) ;) :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites