e46 318d Touring M-Sportpaket II


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bmw je kao lutkica , nisam odavno vidjeo boljeg karavana sve na svom mjestu..

Jesi li zadovoljan kvalitetom farova , koja je cjena , koliko dugo si cekao na isporuku , i ako moze neki kontakt gdje si to kupio ili web adresa posto nisam iz Srbije ..

pozz

Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala...

Farove sam kupio u Gang Landu (prodavnica u BG koja se bavi "styling"-om automobila)...

Evo sajta pa pogledaj www.gl-tuning.com

Cekao sam ih oko mesec dana, a moze se desiti i da imaju na stanju...

Cena im je bila oko 370 EUR cini mi se...

Mozda je bolja varijanta da ih nadjes na e-bay-u jer mozes proci jeftinije...

Zadovoljan sam farovima, malo je bilo muke nastelovati ih, ali sad je sve super...

I malo su maglili u pocetku ali vise ne...

Pozdrav

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Novina je to sto sam vratio 18ice i obuo ih u nove Dunlop sport Maxx TT, napred 225 40, pozadi 255 35... Gume kupio u Sloveniji, izasle mnooogo jeftinije nego kod nas i prezadovoljan sam drzanjem sto po kisi sto po suvom... Cak se i na Grckom (relativno klizavom) asfaltu prosto lepe i mnogi brzi automobili ostaju iza ;)

Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala...

Pa tamo su me izasle sve 4 oko 550 EUR, kod nas bi to bilo oko 700-750 EUR... Mozda se ne isplati ici samo zbog toga ali ko je u prolazu racunica je jasna... :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Prava stvar! Prelep! Auto po svakoj meri. To sto ima takav motor, po meni je prednost. Ne treba divljati sa njim nego uivati u mirnoj voznji. Zelim ti srece na drumu i da te lepo sluzi! :thumbsup:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hvala na komplimentu... :)

Tesko je u Srbiji prodati dobar auto po dobroj ceni... Svestan sam toga... Zato i toliko tavoru oglasima. Uglavnom ljudi nude neke zamene.

Napravio par fotki sa alu felnama Style 190...

Totalno drugaciji auto, nekako je dobio na debljini...

IMG_7513.jpgIMG_7528.jpgIMG_7529.jpg

Link to post
Share on other sites

I ja kazem, bar da je 325i ili 320d 150 KS :(

Sale mozes uvek da ih imas ;)

:) onda sam se nasao sa deckom kome si prodao tvoju 147 (sa prve strane)! Inace i alfa je bila boli glava :D

E sigurno je to, jer znam da je on trazio nekog BMW-a... ;)

Link to post
Share on other sites