Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kod mene kad bese onaj sneg, 5 dana bio zavejan na parkingu u gradu i nakon tih 5 dana, dodjem i on iz prve upali. Aku mi se jos nije bio ispraznio iako bese temperatura sve u minusu. Ma cudo je to kad ti aku sedi u kabini pod sedistem.

Link to post
Share on other sites

Tako sam i ja za praznike cistio i cistio i cistio sneg sa mog auta , ocistio ulicu do pola da mogu da lepo izadjem i onda prodju cistaci i sav sneg vrate gde je i bio... mal me slog nije strefio a sto je najgore od silnog ciscenja snega sam dobio upale misica i nisam mogao vise da cistim, posle sam mudro sacekao da otopli i da se sneg sam otopi.

Link to post
Share on other sites

Kritike su ulozile plodom.Auto je kupljen sa 124000km i u fabrickom stanju od opreme je imao SAMO klimu!Nije imao ni el.prozore.

Uz mnogo muke,i mnogo para i malo srece uspeo sam da sakupim skoro SVE delove eksterijera i enterijera M5 E34.

photo06931on5.jpg

photo06941ak0.jpg

photo06951rm5.jpg

photo06961vg0.jpg

photo06971zw1.jpg

photo06981db0.jpg

photo06991cs2.jpg

photo07001yj5.jpg

photo0704td0.jpg

photo0705mk6.jpg

photo0711de3.jpg

photo06921qd3.jpg

JOS UVEK TRAGAM ZA DELOVIMA! :unsure:

Link to post
Share on other sites

Sedista 400e,tapaciri sa zavesicama 150e,zavesice na zadnjim vratima male 150e(morale nove),volan 50e,zadnja zavesica sa policom 70e,znacke na sedistima 20e,zvucnici na prednjim vratima 40e par,rucica menjaca i deo oko menjaca (kozni) 40e,papucica za levu nogu 20e...............

Jedino je klima postojala koja RADI !

Ugradjen 2005god. chip SMART TUNING Povecana snaga za 16 konja a Nm 14%

Link to post
Share on other sites

Cekajte, jel ovo fabricki ///M?

Ako nije, brate ti si mu cak i na kontrolnu tablu stavio znak ///M...

Za bombone u pepeljari, svaka ti cast, i kod mene je tako zastupljeno!

Uzivaj u zverinjaku.

Link to post
Share on other sites

Jedino je klima postojala koja RADI !

ok ako kažeš da radi onda radi

samo mi reci koja je priča sa komandama ja nemam klimu i iste su mi komande a i svi koje sam video i vozio sa klimom nisu imali ovakve komande

Link to post
Share on other sites