e30 CALYPSO ROT BY FUKUSIMA


Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa hocu ali cek malo sam se zbunjivao sa ovim silnim sajtovi za ubacivanje slika... stize...

Koristi Image opciju da postavis fotke ;)

Link to post
Share on other sites

Pa hocu ali cek malo sam se zbunjivao sa ovim silnim sajtovi za ubacivanje slika... stize...

10042012300.jpg

21042012353.jpg

21042012351.jpg

02042012286.jpg

02042012288.jpg

21042012354.jpg

Koristi Image opciju da postavis fotke ;)

Link to post
Share on other sites

Nije iz tranvaja,to je prepravljena rucica rucne kocnice... malo smo se igrali...

skidaj to sto pre i stavljaj original kao sto imas i volan ;) inace lep :e30:

Stavio naknadno el. podizace ili si menjao enterijer?

Link to post
Share on other sites

Cekam da kod dekule naleti nesto dobro pa da uzmem,za prvo vreme sam se malo snasao... Auto je kompletno restauriran,kad budem imao malo vise vremena,tj kad mi se ne bude spavalo postavicu slike kakv je nekad davno bio... :D

Link to post
Share on other sites

Dobra kocka.

mg.70,kosmajac, moraju li svi da imaju iste kocke, sa istim motorima(m50) sa istim felnama, sa istim volanima i ručicama menjača i slično?

Link to post
Share on other sites

Naravno da nemoraju... Iskren da budem ne razmisljam o m50 vise sam za m42... Ali opet kako bi nasi stari rekli... BMW bez 6 cilindara i koze nije BMW... malo sale,zadovoljan sam i sa ovim... odlican je...

Link to post
Share on other sites

Dobra kocka.

mg.70,kosmajac, moraju li svi da imaju iste kocke, sa istim motorima(m50) sa istim felnama, sa istim volanima i ručicama menjača i slično?

m50 nije fabricki isao u kocku,retko ko ga je ubacio (1/100)zato nemoj da lupas gluposti iz teme u temu...smaras

Link to post
Share on other sites

Dobra kocka.

mg.70,kosmajac, moraju li svi da imaju iste kocke, sa istim motorima(m50) sa istim felnama, sa istim volanima i ručicama menjača i slično?

Gledaj smiley u predhodnom tekstu! Isao sam na to jer je BMW skoro originalan i nema Blink blink opreme na sebi i samo sam dao savet a sta ce on ili SVI :pilot: (na koje ti mislis) da rade od svog auta na njima je da odluce :sarcastic_hand: ...

1000 ljudi 1000 cudi... :worshipbmwts9:

Link to post
Share on other sites

Ljudi ima li razloga da se tu svadjate... trudio sam se da napravim auto da bude fabricki... sa sto manje prepravki i dorada... sto se tice rucice originalna koja je bila mi se pokidala,pa sam za prvo vreme stavio ovo jer me boli ruka od ostatka rucice... Mnogo truda i radasmo ulozili u autic ,a usput i malo vise novca pa sad moramo malo da se strpimo oko nekih stvari dok ne dodje malo bolja situvacija... :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Ljudi ima li razloga da se tu svadjate... trudio sam se da napravim auto da bude fabricki... sa sto manje prepravki i dorada... sto se tice rucice originalna koja je bila mi se pokidala,pa sam za prvo vreme stavio ovo jer me boli ruka od ostatka rucice... Mnogo truda i radasmo ulozili u autic ,a usput i malo vise novca pa sad moramo malo da se strpimo oko nekih stvari dok ne dodje malo bolja situvacija... :rolleyes:

Ma niko se ne svadja ne sekiraj se Fuku, Lepo je kada (pogotovo mladji) vole starija vozila, samo tako dalje i guraj svoj fazon :dance3:

Link to post
Share on other sites

Jeste. Niko se ne fajta. Samo kažem da ne treba skoro svi da imamo iste volane, ručice i slično... ;)

Nije jedini koji voli starija kola.

Link to post
Share on other sites