Recommended Posts

Prvo sam ga kupio ;) Redovno odrzavan u ovlascenom servisu, orginalni delovi (svecice,paknovi,filteri,ulja,protokomer,amortizeri...). Promenio sam felne bile su sedmokrake 17'' od serije E46, Stop svetla su bila zatamnjena, obrvice, naslon za ruku, ozvucenje, Xenon-ski farovi od 6000K otprilike to je to. Ako se setim jos neceg dopisacu ili ako doradim nesto u medjuvremenu.

09042007.jpg

09042007008.jpg

09042007007.jpg

Link to post
Share on other sites

Konacno po meni jedan od najlepsih ///M3 E 36 koje sam u zivotu video na sajtu. Milane idi u opciju edit post i napisi sta je od opreme imao a sta si mu Ti stavio, pa ljudi vide sta je bavarska neman. ;) :pilot: :pilot:

Link to post
Share on other sites

trebao si malo da ga stisnes po gasu na snimku izgleda kao da je 318 ane m3,ili si ga zalio ili nisi hteo bas gume da zapalis......ipak respect za M-a,ali ako ima plin onda ne zasluzuje ni da se prica o njemu....

Link to post
Share on other sites

Nema plin i ne pada mi napamet nesto tako. Fora na ovom klipu je da se vidi auto (onako opusteno) a ne samo oblak dima - barem po meni.

Nisam sivonja i nezelim da ga sjebem za par meseci. ;) evo nekih slika enterijera

21082006016.jpg

21082006015.jpg

Link to post
Share on other sites

Izgleda da je bas ocuvan, neka te lepo sluzi i da ostane takav jos dugo ;)

Jedino sto bih ja promenio felne, ofarbao suknjicu na zadnjem braniku u crno i skinuo ove donje obrvice sa farova nisu mi bas lepe, nista vise.....

Pozz

Link to post
Share on other sites

jao majko mila...Ubice me srce...jedan od najljepse sredjenih ///m koje sam ikada vidjeo!!!VRH VRHOVA!!!!!!!!!!!!!

nek te zdravo i sretno sluzi i da ga se navozas...sto se plina tice slazem se s tobom ;) cuvaj ga i uzivaj :pilot:

Link to post
Share on other sites

Evo slika i od mene motora Milanovog ///M3

IMG_1956.jpg

Rekao sam, jedan od najlepsih ///M3 u Srbiji. Pojedinci ga nabudže tako da ne liči ni našta , ali ovaj je samo za RESPECT.

;) :pilot: :pilot:

Link to post
Share on other sites

Razmisljao sam o drugim felnama kao na primer:

1-1.jpg

2-1.jpg

3.jpg

ali su previse izbacene kace u rubove a meni je dosta cimanja oko toga i prepravki jer sam duze vreme vozio e30 koji je imao felne o kojima sam morao mnogo da vodim racuna (rupe, trotoari...) Ne kazem da sada ne vodim racuna ali bih malo da se odmorim od tih stvari... Uzgred ove felne su na prodaju.

A evo i moje e30-ice koju sam vozio slika govori vise od reci....

HPIM0595.jpg

HPIM0620.jpg

HPIM0613.jpg

Na njoj Azev 16cola 9J ET 15

Link to post
Share on other sites

M je vrh! Stvarno!

Nije prebudzen! Diskretno i opasno, a kockica nije losa! Par sitnica mi se ne svidja ali ok, ukusi su razliciti!

Koj motor ti je bio u e30?

Link to post
Share on other sites