Recommended Posts

Evo da se pohvalim i ja :D stigla makina danas:

-znaci 2.5 motor, chip (kaze ex gazda, ja verujem, ide dobro) presao malo vise od 250k pravih

-17" felne, nazad 225/45, napred 205/45

-prednji branik od E46

-koza

-koska

-izduv Remus DTM look

-Sony HU, 12" bazuka i jos nekih par zvucnika

-nesto M opreme nije bas sve

itd....

bice updateovana tema redovno utisci i ostalo , za sada toliko i naravno jedna slika :P

3xxv8.th.jpg

p.s Avala dobila jos jednu besnu makinu :D

pozz

Link to post
Share on other sites
  • Replies 764
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

auuuuu , nemozes da poverujes koliko mi je drago , u nedelju ako ne dodjes na banjicu .... licno cu se pobrinuti da ostanes bez njega

Link to post
Share on other sites

mogao bi i tvoje " jugiste " da pozoves pa da proslavimo zajedno

Link to post
Share on other sites

sinoc testiran na kratke staze , jako stabilan auto , vrlo poslusan volan , dobar trap , i prilicno snazan motor ,

ocena je veoma pozitivna , auto vredi i vise

Link to post
Share on other sites

Sta ja vise ima da pricam tu, Bmw Master je rekao svoje :D Ja cu da dodam da mi se auto sve vise svidja svakog dana, polako upoznajem sve detalje i nakon ~400km sam veoma zadovoljan !

@BMW E36 POWER

hvala :D nadam se da hocu

btw,kupljeni farovi i stopke, stize za jedno mesec dana

http://img504.imageshack.us/img504/7198/swbmwblackzg8.jpg

http://img186.imageshack.us/img186/342/rb10ye2.jpg

Link to post
Share on other sites

Pa vidi ja sam ih uzeo na licitaciji za 85e ,a zadnji su nesto oko 90e,ali ovaj ortak koji mi to donosi iz Svabije je sada na moru, od septembra primamo porudzbine :D Inace prava cena za prednje je od 120-130 pa na gore, a zadnji se motaju oko 100-tke !

Link to post
Share on other sites

Svaka cast, odlican auto! I za farove :D :D :P a sto se tice stopaljki i one su extra, drago mi je da nisu one Lexus style, odvratne su! Koje si ti uzeo, one sa zatamljenim zmigavem ili sa belim? Meni licno se vise svidjaju sa belim. Jos jednom bravo.

Link to post
Share on other sites

To ti kazem, tako i ja gledam na sve to, koje sam krseve sve gledao za te i vece pare da ti ne bude dobro, trazio sam 3 meseca i isplatilo se, sad idemo polako deo po deo, znajuci sebe bice to opasan prevoz uskoro :D

Evo jos neka slicica

11rm5.th.jpg10gt6.th.jpg12rl6.th.jpg

bacio sam malo kablova, jedan setic zvucnika napred, posto su fabricki odradili svoje, pao je i neki amp steta da stoje u garazi,dao Bog toga ima na kilo, woofer ce biti uskoro osmisljam neku kutiju u bmw fazonu :D

ziksji9.th.jpg

vfdjrx3.jpg

vvvxz1.jpg

pozz :P

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.