BELI DIM IZ AUSPUHA, TROKIRANJE


Recommended Posts

Danas poce da mi kipti beli dim iz auspuha, stanem, kulja na sve strane, smrdi katastrofa. Napravio sam kolonu vozila iza sebe vozeci ga do kuce. Problem je u tome sto do 2500-3000 rpm maximum i ide nekako, sve preko toga pocne da se gusi, brunda, trese u leru i gomila dima iz auspuha...o ulju da ne govorim koliko ga ima na izduvu...zna li neko sta bi miglo da bude, koje su vase pretpostavke. Svaki savet je dobrodosao, zvao sam onog Gigu Radulovica, kaze ujutru u 9h da odem tamo...popizdeo sam...a gde drugde da idem kad sam ga kod njega i kupio, i puko tolike pare i jebote non stop neki problemi!!!

Ko ne zna auto, E46 Compact 316ti, 1800ccm...aj dajte neko misljenje

Link to post
Share on other sites

Plasim se da ti nije izgoreo neki klip,simptomi ukazuju na to.....

...auuuuu breteee, jedan prijatelj mehanicar sumnja na karike, jebote pa zasto se to desava, moj auto nije osetio vise od 4500 obrtaja od kad je kod mene, kad je hladan ne prelazim 2000rpm, pa zar sam tolki maler...

Link to post
Share on other sites

bice da je kod nekog drugog osetio vise 4500 rmp,ako kod tebe nije.......

vratiti ti njega smradu radulovici............a jesu ti dali garanciju neku?

Link to post
Share on other sites

bice da je kod nekog drugog osetio vise 4500 rmp,ako kod tebe nije.......

vratiti ti njega smradu radulovici............a jesu ti dali garanciju neku?

Ma jok brate, koja crna garancija od njih, al sta ces kad nisam znao nikoga pouzdanog koji bi ga pogledao kad sam ga kupovao. Koja je to smelost jebote, da me tako izjebe. Ima da ga radi sutra kako bude znao, ma kad bi mogao da vratim pare, odma sutra bi to uradio...mamu im j***m bre, za 14.000 evra cu da ga ubijem ko zeca necu ni da trepnem...j***m ih u usta, ne prodje dva meseca da me nesto ne jebe...izvinite na psovkama, pizdim celo popodne!!!

Link to post
Share on other sites

a pre koliko si ga uzeo?

sedni lepo pricaj sa njima (ako bude moglo lepo),kulturno ih ispljujes das do znanja da su ti uvalili i dogovorite se nesto

Link to post
Share on other sites

a pre koliko si ga uzeo?

sedni lepo pricaj sa njima (ako bude moglo lepo),kulturno ih ispljujes das do znanja da su ti uvalili i dogovorite se nesto

Kupljen je 18.09.2007, godine u 12:58h. Posle nedelju dana zvekne bombina, tu mi nisu naplatili ruke, samo nju 2900 dinara, posle mesec dana zamenim prednje plocice-kocione koje su dosle do metala, tada zakljucim da su diskovi skroz pojedeni, ko da nije skidala kurva nogu sa kocnice...ma da ne kenjam vise, uglavnom veeeeelika koska za veeelike pare. Ej bre pa kupe to godiste zam mogao da uvezem iz svabije, dusa me boli ne mogu da prezalim...ufffffff!!!

Nista pakuj neki 3.5 to ce da bude najjeftinije :acute:

Brate, ako ne bude pao racionalan dogovor sutra sa Radulovicem, ubijam budalu, i zovem klinika da pakuje neki 2,5 ;)

Link to post
Share on other sites

Ko zna sta su mu radili pre tebe da li je pregrejan,ostao bez ulja,dzibran...pa su ti ga zavalili..on jos mirise na nov auto,nisi mogao nista da primetis.Cim si rekao za ono sa diskovima i plocicama bilo mi je jasno,to su bre prevaranti....Neka ti bog u pomoci (Daj boze da sam omasio dijagnozu u vezi klipa pa da se problem zavrsi u glavi sa ventilima ali tvoj opis ne ukazuje na mnogo veselo stanje).

Link to post
Share on other sites

Brate mnogo mi je zao sto to cujem,ne mozes nikoga kriviti jer niko ne zna sta je u motoru.Ne branim ih ni ja ih ne gotivim ali taj kvar moze bilo kome da se desi,mozda je pukla karika ,ili klip ili bilo sta.Jebi ga tako se zadesilo.Mnogo mi je zao

Link to post
Share on other sites

Verujem da ti nije lako,pre nekoliko dana mi je pukao zupčasti i napravio mi katastrofu,i to na mnogo jeftinijem autu.To me je kostalo 36,000,00 din!Tri dana nisam jeo od muke,a za 14,000,00 eura nekome bi glava letela sa ramena,pa da sam sebe moze da gleda iz žablje perspektive!

Moj ti je savet da nista nepokusavas na finjaka neces nista postići!

Link to post
Share on other sites

i ja imam misljene ko titanica imam istu scenu na mom 320 i najveca vjerovatnost je da je karika puknula.

sad pitanje za majstore jel ima neki nacin da se testira motor da se sa sigurnoscu utvrdi dal je karika uljna jer kompresija mi je u svim granicama normale i nemam problema s njom auto ide jako dobro samo sto trosi litar ulja na kojih 200 do 300 kilometara.

ako postoji neki nacin da se to utvrdi bez da klipove vadim van

Link to post
Share on other sites

kompresija mi je u svim granicama normale i nemam problema s njom auto ide jako dobro samo sto trosi litar ulja na kojih 200 do 300 kilometara.

ako postoji neki nacin da se to utvrdi bez da klipove vadim van

...mili, moj compact je izbacio na auspuh svo ulje u roku od par dana, danas sam ih zvao i kaze covek da ima kompresiju o.k. i da mora da mu otvara glavu da vidi da li je dihtung ili sta vec...nista jos neznaju...

Link to post
Share on other sites

Au brate, ne verujem:( Ma to je sve mafija, a pogotovo sto ga je zena vozila! Izvinjavam se unapred zenskom delu clanova ovog kluba, ima zena kojim bi pozavideli mnogi muskarci kad je u pitanju voznja, ali ova izgleda nije od tih. Pa sama cinjenica da joj se nije dopadala boja potpuno novog Compacta, pa ga je farbala u crveno govori nesto. Zali boze para...

Setih se one price, kako je jedna od onih americkih rich-bitch glupaca, tipa Dzesika Simpson ili Paris Hilton spalila potpuno novi Ferari, zato sto nije cula da postoji i manuelni menjac, pa ga je cepala u prvoj na maksimalnom broju obrtaja, dok motor nije prso...

Link to post
Share on other sites

Sad tek videh post... Jebiga Schnitzere bas ti je krenulo... Obavestavaj nas sta si uradio sa tim Kretenima kod Radulovica... Aj da se pokupimo jedan dan sa 20-30 auta i odemo da im trubimo ispred servisa. Dzukele.

Link to post
Share on other sites

Sad tek videh post... Jebiga Schnitzere bas ti je krenulo... Obavestavaj nas sta si uradio sa tim Kretenima kod Radulovica... Aj da se pokupimo jedan dan sa 20-30 auta i odemo da im trubimo ispred servisa. Dzukele.

Podržavam ideju :) !

Link to post
Share on other sites

Evo ovako, danas me zvao cenjeni Dragan-Giga Radulovic, i kaze da je resio problem. Puklo crevo iberlaufa i zbog njega kaze da je sve to, sta vec...samo mi nije jasno kako je ulje iz motora otislo sve na auspuh, SVO ULJE...to mi lici na jos jednu njihovu zakrpu "drzi vodu dok majstori odu" al da ne kenjam previse javljam sutra cim doteram auto...daj boze da sve ostane na tome!!!

Link to post
Share on other sites

Meni ta prica sa crevom iberlaufa bas i "ne pije vodu" Kod BMWa creva su dobra i posle 20 godina,u tvom slucaju i ako je puklo crevo verovatno je uzrok neki nenormalan pritisak usled neke neispravnosti ili su nesto sjebali pri nekom servisu.Puno srece sutra i odmah javljaj sta je bilo!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.