Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Provericu kad ga budem skidao ovih dana jer ide na prodaju... Iz z3 je izvadjen to znam..

Mat crna a bmw i ovo okolo u sivu.. ;)

Imam jos jedan motor pa cu sa njega skinuti dekl da ga sredjujem. Jedan cu prepolirati, drugi u crno pa koji bolje ispadne ostaje

Link to post
Share on other sites

Provericu kad ga budem skidao ovih dana jer ide na prodaju... Iz z3 je izvadjen to znam..

Imam jos jedan motor pa cu sa njega skinuti dekl da ga sredjujem. Jedan cu prepolirati, drugi u crno pa koji bolje ispadne ostaje

Nemoj da skidas i rasturas taj, ostao je meni sa mog pa aj mi posalji adresu u poruci da ti ga posaljem u ponedeljak.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Auto je na komplet farbanju u carbon schwarz(fala klinik), kad se zavrsi skidaju se trapovi i vadi se motor i menjac. Zamena ishabanih delova, manuelni se pakuje, sper sam nabavio(fala i bokibmw) i tako dalje.. Neka alpina grana, kasnije kompresor, pletenice itd itd.. Bice slika. Limariju komplet sam skinuo sa nekog nemca, kao nova je. Iznutra se zuti od voska onog fabrickog, a moja je sarena sva bila tako da ce da bude tip top

Link to post
Share on other sites

Moj dekl cu farbati u ove boje kad spustimo 2.8 strokera.... a ti se zajebavaj...po meni kad budes vadio motor planiraj i motorni prostor da farbas...kad skines motor

mpower.jpg

Mozda se nekome i ne svidja al meni je super

Link to post
Share on other sites

Ubacena lamperija i Alpina cd

5rpv.jpg

Ubaceni grejaci zadnje sedista, sam sam pravio od tastera od e36-ice

ggml.jpg

2c80.jpg

Ubaceni pioneer na zadnju dasku skoro 30cm precnika

qnnp.jpg

Neke od felni koje sam izmenjao, sad su zbicare 15

sedmica.jpg

qmbm.jpg

k3h1.jpg

Stopovi su crveni i svidja mi se :)

6j01.jpg

Visokotonci su stavljani fabricki sto idu u coskove kod retrovizora, sad treba da ugradim retrovizor sa auto zatamljivanjem, treba da povezem zmigavce da mi sijaju na pola snage na poziciji, hidro rucna ce se montirati, ne znam ni ja sad sve napamet.. Auto se nece voziti zimi

Link to post
Share on other sites