Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako nista makar neka izgleda zajebano :D Salim se, isao je na jace motore od standardnog 3.5 m30. Kontam da ce biti bolji nego obican. I Klinik rece da mu je prva malo duza nego kod obicnog. Kontam da stavim

Link to post
Share on other sites

I 6-ice sa 3.5 motorom su ga skoro sve imale , a sto se tice duzine prve brzine , malo je kraca od obicnog bar na 6-ici.

Dobar je menjac kad se auto brze vozi , lakse se saltaju brzine tj bolji je raspored .

Ako ga imas montiraj ga neces se pokajati .

Link to post
Share on other sites

Hvala, montiracu ga sigurno pa cemo videti. Za sad imam samo sper 3.60 . Videcu kako se sa njim da ide, mada sam prilicno siguran da ce da bude prekratak. Videcu kad se namontira kako ce da ide. Razgovarao sam vec sa gusarom da mi radi stiker sa rasporedom brzina :) Sutra stize i centrala sa kljucem orginalnim na koji ce da radi, i oznaka 735

Link to post
Share on other sites

Kontra menjac ===> 1st 3.72, 2nd 2.40, 3rd 1.77, 4th 1.26, 5th 1.00

Obican ===> 1st 3.83, 2nd 2.20, 3rd 1.40, 4th 1.00, 5th 0.81

Po ovome su duze brzine, sto mi i odgovara jer imam dif 3.6x.

Link to post
Share on other sites

Stigao kljuc i modul koji ce biti povezan i bice sva 3 dugmeta(otkljucavanje, zakljucavanje i gepek) u funkciji a kljuc narezan. Meni se bas svidja taj oblik. Slika je sa neke nokije jer mi se telefon i dalje nije vratio :D

13022010050.jpg

Link to post
Share on other sites

Ma ja sam to imao cim sam kupio auto, al kljuc se sjebao i caooooo... Smor mi bilo bez toga i nadjoh sad ovo i odma sam uzeo. I ja bi voleo da imam siber da ga zaboravljam :( Sva kola do sad su mi imala siber, cak i Reno 5 i to stakleni. :D Sedmica nema <_<

Link to post
Share on other sites

axaxaxax, reno 5 axaxax

Nije losa stvar siber ali jbg kad nema nema...

Ja sam imao fabricko daljinsko zakljucavanje ali to je neko pre mene pocupao tako da sam morao naknadno da ugradjujem drugi modul samo ja nisam mogao da nadjem ovako lep daljinac sa kljucem kao sto si ti nasao. Koliko para je bio mobul? Jel' ima i alarm ili samo daljinsko zakljucavanje?

Link to post
Share on other sites

Meni je ključar narezao nov ključ "kornjaču" original BMWov za 1000din,naravno da je bez elektronike ,al mi je upakovao iz takvog Kineza ,i sve šljaka.

Link to post
Share on other sites