Quad Morimoto H1 BiXenon


Recommended Posts

  • 1 month later...

Ja sam 6000k zamenio za 4300 veruj mi da je jos mnogo bolje ali me interesuje stada stavim u maglenke svi kazu da je zuto svetlo najbolje.

Ja sam imao i obicna svetla i kratka u maglenke na faceliftu,osto je,kao i da ne svetli nista,sa xenonima samo lepse izgleda,to je zatp sto izgore senila na avim maglenkama na e46 i zato sto su izuzetno male

Послато са SM-N915FY уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
Slikano mob telefonom...
kratko
IMG_4711.jpg
dugo

Loši su ti projektori. Nisi ih sredio tj nanišanio. Gde ti je cutoff ? Mutno je. Promakni se 15m uz neki zid i slikaj da vidimo. Ugradjivao sam ih dosta puta, čest problem. Reci mi a kako blicaš nekome po danu npr da javiš za policiju? Pola ljudi ni ne primeti blic po danu. Ja sam kod mene ostavio fabrička duga a povezao i klapnu u projektoru.

Ovo sa 4 komada sam vidjao po netu, radi lik iz USA, nik je "umnitza".

Link to post
Share on other sites

Koliko ja vidim nisu, ili ih je 100% naciljao jedan na drugi. Nije ti idealan cutoff. Na trećoj slici ti levi projektor ne sija ni 30% kao desni.
Ovo je idalan, razlika se vidi na kiši, ja sam se slomio i polomio da namestim kod mene. http://postimg.org/image/gfcfuyim9/
Onaj lim unutra u projektoru je kriv, nije osečen pravo, primaknut previše ili odmaknut, ležište sijalice nije 100% ravno itd.

Link to post
Share on other sites

ovo je sa sva 4 projektora ukljucena:

20160511_183712004_i_OS.jpg

20160511_183707038_i_OS.jpg

20160511_184809081_i_OS.jpg

ja sam pokusavao da ih sva 4 stavim u ravan ali je fakticki nemoguce jer nisu iste visine u faru... Mnogo sam se zezao sa ovim i izgubio zivce i najbolje sto sam mogao je dobiti je ovo ( mozda je moglo i bolje ali nisam imao zivaca vise ) kako god ja sam prezadovoljan... druga dva projektora koristim samo nocu kad putujem mada se ponekad zaboravim pa i ne ukljucujem ih uopste... Sto se tice blicanja preko dana kod mene se bas vidi kad se pale i gase duga primjetno... preporuka 4300k kod mene su u prva sociva 5000k sa kombinacijom 35w ac balast a u druga sociva 4300k sa 55w ac balast al cu u skorije vrijeme staviti i u prva sociva 4300k to je idealna sijalica koja ima boju koja daje najvise osvjetljenja...

Link to post
Share on other sites

Zato sam te i pitao jer ni ja nisam mogao da ih dovedem sva 4 na istu visinu, malo sam spustio one u duga tako sto sam stavio pola deblje silikonske podloske sa gornje strane projektora pre nego sto sam ih zastegao i tako malo iskrivio na dole ali nisam uspeo dovoljno

Link to post
Share on other sites