All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. e30 327i Touring

Iz PPF. Poloca i trigger. Posebno ide VR.
  3. Bmw e91 navi problem

Hvala mnogo na preporuci. Ko god bude imao problema sa fabrickim uredjajima iz BMW-a moze da se javi na gore pomenute telefone. Resavamo sve generacije uredjaja. CCC,CIC,NBT,NBT Evo bez ikakvih problema. Rumuni nemaju pojma da rade,znaju neke osnovne kvarove.Radio sam iza njih,vrlo amaterski. Reflow kao na MHHAuto je mac sa dve ostrice.Moze da radi i to neki kratki vremenski period,ili da stanje uredjaja predje u to da se ne pali uopste.
  4. Today
  5. BMW E46 320d 110kw

Da li ima neko ko moze da mi pomogne ili ,,pozajmi,, bmw scanner ,samo da aktiviram blinkanje prilikom zakljucavanja-otkljucavanja ,stvarno mi je to potrebno,casticu koliko treba,jer nemam bas potrebe za bmw scanner-om pa sad da dajem 40-50eura .hvala unapred
  6. e30 327i Touring

Gde si narucio? Ja bas krenuo da crtam kapu i plocicu da izradim na cnc
  7. BMW E46 320d 110kw

Resetku napred nisam ofarbao u matt ,imao sam u garazi neke folije pa sam presvukao. I xenon svetla resena.
  8. E46 xenon problem

Pogresih ovo gore ,zavrsilo je u pogresnoj temi,no nebitno uglavnom resio sam problem sa xenonima . 1000din
  9. E46 xenon problem

Resetku napred nisam ofarbao u matt ,imao sam u garazi neke folije pa sam presvukao Evo rezultata
  10. E46 xenon problem

Kod druga, kad je otisao ponistivac greske, treperela je sijalica, malo radi, pa pocne da treperi. Probao je i bez ponistivaca, ali se isto ponasa, treperi.
  11. E46 xenon problem

Bas nisam hteo te od 20eura,uzeo sam neke tipa 40eura sad kinezi ili sta vec ne znam,ovako sija perfekno,jedino taj problem ,mozda je ponistavac greske u pitanju?
  12. E46 xenon problem

Kina, samo sijalice? Ne bih ti preporucio...ja sam na e39 imao problema dok nisam uzeo "original" sijalice koje isto nisu original ali su verna kopija osram ili philips, ako si uzeo onaj set od 20eur mislim da mozes da ga zaboravis na e46.
  13. Dakle problem je sledeci,ugradio sam xenon svetla na moj e46 ,dam kontakt upalim svetla i sve radi ok,medjutim kad upalim auto,i onda upalim svetla ,upale se rade 5-10sec i ugase se i levo i desno u isto vreme,da li je neko imao slican problem? hvala
  14. e46 318i ///M

Ma sta cemu dijagnostika..da ostane bez malog prsta jos.. Lepo poslusa tebe i resi sve probleme, jos ako stavi neku felnu, poletece. Nije forum te srece da ti zavrsis I gde nadje Nidzu u isti kos sa tobom i dredgerom.. sve ostalo mi jasno u vezi tebe, al ovo nikako
  15. e46 318i ///M

Lambda senzor nema veze sa tim, videces. Ako sam trolovao, ja sam zavrsio ovde, dijagnostika ce da ti kaze. A vi mu otvarajte klapnu, radite cip tuning, neka vas kecaju Nidza i dredger.
  16. e46 318i ///M

Ta pumpa je nevazna, sluzi svrsi samo 3 minuta na statrtu. Eee, nije do softvera? Felnice i obrvice, to je tvoj domen.
  17. Yesterday
  18. Kupovina M3 E46

moze da se nadje ali ces da ga platis ko polovan dobar F10, a za delove ces kukati drugar je prednjediskove samo platio za M3 iz originala 70 000rsd, a kupio je ceo set napred i nazad sa plocicama. To je samo deo sto je uradio na njemu, uradjeno je jos mnoogo toga
  19. BMW E46 KUPE i E46 KABRIOLET

eo jedna od pre neki dan
  20. Formula 1 2017

Mogao bi za pocetak da lupi par samara malom uobrazenku.
  21. Formula 1 2017

Vettel bi mogao za promenu da poslusa savete Mirka Alvirovica i da vozi malo bezbednije Mrzim Mercedes...
  22. BMW E46 320d 110kw

Naravno sutra grill u mat black ,neverovatno koliko ta sitnica promeni izgled . Nego kolege ako moze mala pomoc,uzeh malo pre da montiram xenon ,spremio sam adaptere sve standardno,zavrsim upalim auto,upalim svetla rade ksenoni 10 sekundi i ugase se oba u isto vreme,i nema sanse da se upale dok auto radi ,kad auto ugasim i dok je na kontaktu upalim svetla ,ksenoni rade normalno ne gase se,dakle cim upalim auto odrade 5-10sec i ugase se,da li neko zna u cemu je problem ili je imao tako nesto,ja ovo prvi put vidim !?
  23. e46 318i ///M

Brat od strica je imao sličan problem (možda i isti) na 325i e93 i rešio ga je promenom lambda sonde pre katalizatora. Koliko sam ga razumeo simptomi su bili isti, a pored sonde su mu zamenili i neke svećice...
  24. E39 530d slabije vuce

Pa to je ok po meni. Jer nekad tek na valjcima primetis da imas problem. Ja sam imao slucaj da mi je C220cdi od fabrickih 143ks izbacila kod njih na valjcima samo 115ks. Kada smo je cipovali i "vratili" joj deklarisanu snagu na punom gasu je umela da se ugasi,nesto nije moglo da izgura tu snagu. Vratili smo fabricku mapu i opet 115ks, tako je i ostalo... A dizne nove bile i sve bilo ekstra ispravno!
  25. E39 530d slabije vuce

Proletos sam isao u Nova speed sa drugarom, nisu hteli da mu rade remap dok ne sredi auto. Tj nije da nisu hteli, nekako su izbegavali da taj problem koji je imao ne bi postao jos veci, a samim tim da se svali krivica na njih... doduse njemu su prsle dizne
  26. E39 530d slabije vuce

Ma dobro to je ok, na kakvo gorivo vozimo dime nam auti i bez cipa Tacno cu i ja da ih posetim...
  27. E39 530d slabije vuce

Cip odlican, ima malo dima nije perfektno ali za tu snagu koju ima mora mu se oprostiti. Auto ide kao raketa
  1. Load more activity