Recommended Posts

evo prelazim u penzionere...318i i kuliranje...

kupih ga danas i bas sam zadovoljan sa autom!Presao je pravih 88 000km i pravi ga je gust voziti,ima servisnu i spajasmo ga na kompjuter...

kada motorsport donese aparat stizu slike...pozzzzzz

Link to post
Share on other sites
  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Auto je superiska,moglo bi jedno podmladjivanje.

Moji predlozi :

1. bele zmige plus bocne

2.zadnji redizajn stopovi

3.trokraki volan sa komandama

4.cd plejer ,bilo bi lepo da je origigi

5.zameniti kvake sa srebnim

6.srebrne resetke na bubrezima

7. vece felge

Link to post
Share on other sites

za sada ostaje ovakav kakav je,mozda jedino dobije bijele zmigavce i stopove ali mi je ovako bas fabricki pa....

sto se volana tice ne pada mi na pamet ijenjati ga jer je kao nov i greota mi ga je vaditi.

muzku pustam preko fleske tako da mi ni cd ne treba...

mozda dobije niklovane grile,tamna stakla i xenoni...to je u planu!

Link to post
Share on other sites
jbg...izgleda da ima je to vijecita mana,bratu mi na e90 sa 23 000 km naprsao keder....

Mnogo te podrzavam da ostane sto vise stock.

Ja sam za M5 trazio taj vozacki keder mesec ipo dana i onda mi je puko film i kupio sam od e32 long zadnji desni, pa uz minimalnu modifikaciju je stao do jaja na vozacka vrata.

Koliko je nov keder?

Ima da te nervira ovakav, ubedjen sam.

Link to post
Share on other sites
pa kad sam radio servis pitao sam majstora i rekao mi je da cemo zavrsiti to...na tome je ostalo,mada nema nista vise da me nervira tako da uzivam :preved:

Odlicno. Pohvale.

Link to post
Share on other sites

e ovako pa ko me shvati...

imam neko cudo sto utaknem u upaljac,to cudo ima mali displej(na foru mp3)na tom displeju su sve frekfencije stanica i ti nadjes slobodnu npr meni je odje 88,4...nadjem na svom radiju u bmw-u 88,4 i slusam muziku sa fleske...extra cist zvuk,2GB i uzivam :preved: ...

Link to post
Share on other sites