Recommended Posts

Danas zvanicno pristigo je novi clan bmw porodice u moje vlasnistvo, u nedelju kacim slike BOX je u toku sa tim bmw-om posto ga je on sredjivao, malo je zapusten ali sto se motora tice pervertito :)

Link to post
Share on other sites

Znaci uzeo si ga odlicno,nisu ga valjda mnogo izjebali za 1.5 godinu. Dobar je to auto skroz, jeste da kocke ne volim ali ta je bila do mudiju(jeste 1.6 ali ajde, ne moze sve).Neka je sa srecom brate

Link to post
Share on other sites

Uzeo sam ga brate ima da se doradi ali nista opasno, sjebali mu servo nekoliko zvucnika ne rade, centralna i branici malo okrnjeni ali brate 150 od rumenke do smedereva nije osetio put, motor radi kao sat. Vredi svaki evric, sutra slike kad stignem u leskovac.

Link to post
Share on other sites

U zdravlje da se vozis.....najzad :D

Bas zdravo izgleda.

Kolko sam ja uspeo da vidim zdrav je cim ga registrujem ide na dizalicu u servis da se izmenja sta sve treba i da se sredi i onda cu tacno znati da li je pustio negde ili nije i ako jeste kod limara ide da to zakrpi dok se nije prosirilo :)

Hvala.

Link to post
Share on other sites

Kolko sam ja uspeo da vidim zdrav je cim ga registrujem ide na dizalicu u servis da se izmenja sta sve treba i da se sredi i onda cu tacno znati da li je pustio negde ili nije i ako jeste kod limara ide da to zakrpi dok se nije prosirilo :)

Hvala.

ma jok bre opet ga ti sredi sam kao predhodnog :D salim se u zdravlje da ga vozis ;)

Link to post
Share on other sites