voda kod papucice za gas


Recommended Posts

primetio sam da mi je mokra patosnica bas kod patosnice za gas. danas sam prao kola, nije kisa padala, nisam isao kroz nikakve lokve. a vlzna je patosnica. od cega to? kako da zacepim rupu ili sta je vec? jel se sliva od neceg?

Link to post
Share on other sites

koliko sam skontao po svim postovima, u ostale dve teme. problem je u nekom odvodu. gde je to crevo? kako da ga ocepim ili ste je vec problem?

Link to post
Share on other sites

Proveri cevi od grejanja sto idu u mali hladnjak i creva pod haubom sto idu na njih, mozda se odatle sliva.

Ili imas neku rupu u kosu, ili kedar soferke..

Link to post
Share on other sites

juce sam u garazi gledao i gledao, i skontam da je mali hladnjak problem. znaci kod papucice za gas pa desno, gore, sve je mokro. kad stisnem prstom voda se sve sliva, i lepljivo je i zeleno, pogledam u hladnjak opao nivo, liznem prste, isti ukus kao u hladnjaku antifriz. znaci da je hladnjak za grejanje problem, taj mali hladnjak...

e sad, ako moram da vadim celu instrument tablu napolje da bi dosao do njega, ne pada mi napamet da radim to. neka curi, proce zima, pa nece curiti. jel postoji neki drugi nacin? kako mogu da znam da li je neko crevo? gde tacno stoji taj hladnjak?

i jos sta mi je palo napamet. ako na primer flisuje taj mali hladnjak. jel mogu da kupim onaj kao pesak sto se naspe u hladnjak i sam zavari gde je pukao. pa mozda da krnem dve tri tube u hladnjak da zacepi taj mali.... sta kazete na to?

Link to post
Share on other sites

taj mali hladanjak gde se tacno nalazi? jel bi mogao nekako direktno u njega da sipam taj prah za lepljenje hladanjaka?

jer ako sunem jedno pakovanje u veliki hladnjak, kontam da nece nista otici u taj mali, vec da ce se sve zadrzati u velikom hladnjaku. koliko bi smeo da sipam pakovanja tih zaptivaca, a da ne zapusim hladnjak ili nesto...?

Link to post
Share on other sites

od danas je pocelo i da magli nenormalno kod vozaceve strane, i na zadnje staklo isto kod vozaceve strane. gde se nalazi tacno taj hladanjak,... kako mu mogu prici?

Link to post
Share on other sites

nalazi se iza centralne konzole,iznad tunela za kardan,izvadi centralnu kasetu tj plastiku,tj sve ispod kasetofona,znacu onu policu gde ti je bord,i sto ide oko menjaca pa ces videti,on je tacno iznad onog mesta gde ti curi i gde je mokro

Link to post
Share on other sites

druze ja sam imao slican problem,ali kod mene nije curilo,vec nije radio ventil grejanja,pa kad smo zamenili,skinuli smo da vidimo da ne curi hladnjak za svaki slucaj,zato sto od kad sam kupio auto grejanje nije radilo...hladnjak je kad sednes na vozacevo sediste ispod volana sa desne strane,koliko se ja secam,treba samo da se skine plastika ispod volana i on se nalazi pricvrscen za onaj centralni sredisnji deo,nadam se da je to to :)

Link to post
Share on other sites