Recommended Posts

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:( ova desno je mnogo dobra ... al' doslo je do promene planova, prednja leva mi zuji i trese... moram sve 4 izgleda da uzmem, i oprosti, moja greska u pitanju je 225/55 a ne 50 kao prvobitno sto sam napamet rekao :S

... nasao sam neke na polovnim automobilima za 150e, razmisljam se dal da ih narucim

http://www.polovniautomobili.com/oglas903368/gume_225-55-16_letnje_4_kom/

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Sasa, aj napisi neke utiske za Dynavin. Mene konkretno interesuje kakav je zvuk sa fabrickim zvucnicima, da li je bolji nego sa fabrickim cd-om i da li se razlikuje boja osvetljenja u odnosu na fabricku?

Link to post
Share on other sites

Zvuk je solidan, naglaseniji je bas i visoki u odnosu na fabriku a sad da li je kvalitetniji dalo bi se pricati...tu su..

Doduse ja imam aktivan mali Infinity wofer u gepeku pa to i nije sa fabrickim zvucnicima...

Boja osvetljenja je identicna jedino dimer ne radi zajedno sa fabrickim ali ima mod dan-noc pa se uredjaj prilagodjava donekle, mada ja nisam osetio neko odstupanje osvetljenja u odnosu na fabriku...

Radio radi odlicno, to je ono cega sam se najvise plasio, ali je ispunilo i prevazislo ocekivanja...

Dvd, Dvix, usb, sd isto radi odlicno...

Navigacija Igo Primo radi fenomenalno...

TV je neupotrebljiv osim ako neces da zakacis antenu na krov :D

Bluetooth radi ali je malo konfuzan bar sa Nokiom...

Ekran je odlican, uredjaj je brz, ima tu i tamo neki bag ali nista ozbiljno...

Komande na volanu rade, uredjaj se jako lepo uklapa ali ga je prilicno tesko ugraditi...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.