Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

drugar skoro prodao(nedelju dana max) 2001 u tip top stanju, 18" felne, sekvent andjeli bixenon, xenon maglenke, zatamnjen, bla bla, za 7900 . . .

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

svaka cast ovo me podseca na mene tako i ja svaki cas nesto kupujem za auto moji lude samo cu morati da krenem da slikam da vidite i vi moje napore:)

sve pohvale stvarno svaka ti cast volim kad vidim da ljudi tako cuvaju auto!

Link to post
Share on other sites

svaka cast ovo me podseca na mene tako i ja svaki cas nesto kupujem za auto moji lude samo cu morati da krenem da slikam da vidite i vi moje napore:)

sve pohvale stvarno svaka ti cast volim kad vidim da ljudi tako cuvaju auto!

uvek ti nesto fali da kupis,nikad nisi zadovoljan :D uvek bilo i bice ^^

Link to post
Share on other sites

jesu depo, prelepo izgledaju ali jace sija fabricki far bez sociva nego depo sa xenonom i socivom...mada sam cuo da i fabricki xenon far ne sija mnogo bolje...mozda je kod serije 1 drugacije

Link to post
Share on other sites

da sacekam da stignu pa cu videti ako su losi idem kod babica da mi zameni projektore sa onim njegovim marimoto i to ce da sljaka valjda dobro

mada i ovi moji nisu nesto vrhunski slabo sijaju ekstra

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

kazu da je sve na prodaju al opet ja ga sad nebi prodavao zato sto znam kakav je i sta sam sve ulozio u njega, jednostavno jos se nismo dovoljno izvozali ali ako neko bude bezobrazan sa cifrom mozda i razmislim...

cekam da sakupim nesto para i da e92 bude pristupacniji pa tek onda bi mogla neka prodaja :D

Link to post
Share on other sites

kazu da je sve na prodaju al opet ja ga sad nebi prodavao zato sto znam kakav je i sta sam sve ulozio u njega, jednostavno jos se nismo dovoljno izvozali ali ako neko bude bezobrazan sa cifrom mozda i razmislim...

cekam da sakupim nesto para i da e92 bude pristupacniji pa tek onda bi mogla neka prodaja :D

:P sve razumem druze....kad skupis pare za E92 ta lepotica je moja..jesi zapamtio :dance3:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.