Recommended Posts

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Prelep Coupe, lepo i ukusno sredjen, vidi se da je u pravim rukama :preved:

I ta motorizacija, zbog opšte poznatog razloga optimum u smislu performanse/cene registracije. Generalno gledano i prosto rečeno: odličan auto. :preved:

PS. Jedno pitanje u vezi Angel Eyes... Jesi li naručio kompletne farove ili samo prstenove sa invertorima koji si ugradio u postojeće farove na autu? I ako nije tajna, koliko si platio za njih?

PS2. Još jednom da ponovim, odličan auto! :wub:

Link to post
Share on other sites

Kompletni farovi su u pitanju marke Depo, prstenovi rade na obicne ubodne sijalice za pozicije...znaci invertori ne postoje. Platio sam ih prilicno jeftino nove na aukciji na ebay-u...recimo nesto skuplje nego CCFL prstenove...kada sam uzimao prevagnulo je to sto imaju sociva...inace regularna cena farova je 225e za par.

Link to post
Share on other sites

Hvala na brzom odgovoru. Inače sam ja gledao baš neke CCFL prstenove, pojedini dolaze i sa invertorima:

http://fahrzeugteile.shop.ebay.de/Auto-Tun....m14&_pgn=2

Važno je da si ti super prošao, to je više nego prihvatljiva cena. Čak i ta cena koju pominješ za kompletan far je oko 30 % niža od one u Gang Landu... :wub:

Pozz

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nema potrebe za tim...

A ako bas hoces da ih ofarbas onda u crno sa poliranim rubom.... a onda bi valjalo da zatamnis stakla da bi sve to izgledalo skladno. :(

Ali ponavljam, nema potrebe za tim...

Link to post
Share on other sites

Ja to nikako ne bih uradio... Pgotovo ne na sivom automobilu... Crna felna mi ide ili na crnu ili na crvenu boju i mora da bude zatamnjen auto... Pritom ce crna felna izgledati manje nego sto jeste...

Link to post
Share on other sites

E stvarno je ovaj E46 prelep autic :( i bas mu ova boja najlepse stoji :acute:

Stalno sam mislio da kad bih imao e46 ne bih morao da radim nista na njemu, ali sad vidim da nije auto tu u pitanju :)

Samo napred :dance3:

I nemoj da farbas felne, ne stoji mu, na svetlim bojama to izgleda kao da su stavljene zimske gume sa celicnim felnama... :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Evo malo da osvezim temu...

Stavljeni su crni bubrezi...

dsc00225ad.jpg

i dvocevka pozadi...

dsc00224.jpg

a u medjuvremenu su i felne promenjene, sad je na bbs rx koje mozda zadrzim za zimsku varijantu

a za koji dan dolazi style 68 (m-paket)...nadam se

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.