Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

7. BMW skup ce se odrzati u nedelju,14.10.2007. na vec svima poznatoj lokaciji,motel Sumica u Zrenjaninu......

Pored dosadasnjeg programa koji obuhvata test spretnosti,"promociju drifta",defile kroz grad,izbor naj auta...za Vas cemo prosiriti sadrzaj novim aktivnostima,koje ce biti u duhu i skladu manifestacije.

Da Vas zagolicamo,u planu je takmicenje u natezanju konopca,merenje snage i istrajnosti u drzanju glave motora (glava shestaka) sa i bez bregaste vertikalno u odnosu na telo,i poslastica zvana SHLAJF NA METAR,pa ko ostavi duze tragove....

Sve u svemu,vidimo se

dogovor sledi , ali uglavnom nalazimo se u nedelju oko 9 sati i svi palimo , spremamo veliko iznenadjenje od strane naseg kluba

javljamo detalje

Link to post
Share on other sites

Naravno, jos kad bi Dzonijeva makina bila gotova da je vidimo ;) malo pre Zrenjanina. Ko ce da ceka 14-ti :D

druze i ja se nadam da ce biti gotova..... :( :) tebe cu prvog provozati :lol:

Link to post
Share on other sites

aj ovako, jel problem da napisete kad krece ekipa naseg BMW CLUBA i sa kog mjesta u BG??? u slucaju da se skupimo da dodjemo nas par BMW-ova iz CG da znamo da se uklopimo da zajedno krenemo...

Link to post
Share on other sites

auuuuu , koju bi mi uslugu ucinio .... nisi ni svestan.....

Link to post
Share on other sites

definitivno u 8:30 h , tad je ugovoreno vreme , a mesto cu znati sutra

Link to post
Share on other sites

ne , mesto sastanka je kad se izadje iz borce , u pravcu zrenjanina sa desne strane , mislim da je to kod imleka ili pkb , j***m li ga ne znam uglavnom vozite i kad vidite bmw - stanite ...... omv je losa ideja zbog dosta semafora , neku noc smo isli do avale i pogubili se

Link to post
Share on other sites

zato sto je mesto sastanka udaljeno nekih 5km od bogoslovije a odatle pa do zrenjanina nema semafora , samo gas i tamo stizemo u koloni

Link to post
Share on other sites

...joooj i ja necu ustati pre 8 nikako a bas bi voleo da se kolonisemo ! :(

posle semafora na zrenjanincu treba na 30 min do ZR-a !!! ...pa setite se sta vozimo !!!

dajte malo blize desetki !!!

B)

Link to post
Share on other sites