Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posto sutra, nazalost, ne mogu da dodjem u Zrenjanin :( , svima vama koji idete zelim srecan put, lepo vreme i dobar provod B) !!! Vidimo se u Novom Sadu 100% Boze zdravlja! Jos jednom veliki pozdrav od DEX-a i pokazite svima ko je najbolji!

P.S: Nadam se da ce biti slika!

Link to post
Share on other sites

nazalost ekipa iz CG ne dolazi ni ovog puta.... takvu sam zelju imao da dodjem al niko nije htio, glupo mi sam da dolazim...

zelim vam lijep provod, fino ispromovisite klub (u sta ne sumnjam) napravite slika i klipova... veliki pozdrav iz Podgorice....

Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem da smo izgubili u natezanju konopca.Vidim da je Djurica bio aktivan i na ovom skupu sa svojom crnom kockom.

Ja taman smrsao 20 kg, a izgleda da bi to dobro doslo za konopac :D ! Upravo sam pogledao klipove, ispravi me ako gresim, jel Djurica iz Sombora? Poznata mi je jako ta crna kocka, koliko sam uspeo da vidim na klipu.

P.S: Mislim da sam u pravu, upravo sam video nesto na slikama.

Link to post
Share on other sites

Auuu... Kad vidim toliko BMW-a na jednom mestu..., kako je to lepo za videti! Joooj...! Sad mi je tako zao sto nisam mogao doci! :D Tek kad [kick] postavi jos slika, kako rece... Mislim stvarno... onda :D

Link to post
Share on other sites

kick , postavi ih na istu foru kao misko M

sta da vam kazem , bilo je odlicno a dacu i kasnije zvanicno saopstenje o svemu

Link to post
Share on other sites