Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najjaca slika skupa... :D

8b219a3ac976d8f84b9fc830fc7b2ff2.th.jpg

Slika je prava, duksevi su extra, a da li bi mogao staviti imena gospode sa slike tako redom kako stoje (ako se sme), da ih bar ovako upoznam, tj. da znam s` kim imam posla? :D !

Link to post
Share on other sites

Najjaca slika skupa... :D

8b219a3ac976d8f84b9fc830fc7b2ff2.th.jpg

Prvi sa leve strane je dzone 325,drugi je borko vrsac kum,treci je milos taxista,cetvrti je eros,peti moja malenkost i sesti kimi taxista :D eto to je ta ekipa

Link to post
Share on other sites

Steta sto nisi bio bilo je EXTRA sto si vec sigurno cuo!!! pozdrav :D

Ma brate veruj mi jako mi je krivo, al sta da radim zdravstveni problemi. Boze zdravlja sledeci meeting nema da omane :D

Link to post
Share on other sites

Jedini E60 na skupu iz BMW Club Serbia :D

Da li je neko primetio koliko su celave gume bile na onaj X5 :D da je neki e30 pa da se razume ali na X5.

Link to post
Share on other sites

Jedini E60 na skupu iz BMW Club Serbia :D

Da li je neko primetio koliko su celave gume bile na onaj X5 :D da je neki e30 pa da se razume ali na X5.

He he, eto ja nisam, dobra moc opazanja, a da ga covek pita gde je bio i zasto se tamo pojavio ne bi znao da kaze, al bitno da je cova ispozirao :D

Link to post
Share on other sites

drugari,prijatelji i pre svega istomisljenici...jos jednom mnogo,mnogo hvala sto ste bili i uvelicali BMW skup,dobrodosli ste uvek i racunamo na VAS,gledacemo da svaki sledeci skup bude bolji od prethodnog,zanimljiviji,raznovrsniji....a,samo da objavimo,da je uz vasu podrsku bilo 172 BMW-a,a sigurno jos 10ak ne evidentiranih....tako da,nema tu sta mnogo da se kaze,osim da su nam srca puna i da tezimo da uz Vas probijemo cifru od 200 ukoliko vec maja,na sledecem skupu....veliki pozdrav svima,bmwclubzrenjanin.

...evo jedna mala kritika ! :D sve je bilo ok (koliko sam mogao da vidim posto sam kasnio kvalitetno) osim staze za drift, probajte sledeci put da se to organizuje na nekom malo ravnijem asvaltu, da ne bude onih prelaza izmedju ploca i vise nagiba ! ...nije bas zdravo za trap !!!

...mislim da ce biti i neko sa novijim kolima samo da je podloga ravnija !!! ja bi recimo vrlo rado ucestvovao na takvom promo driftu ali ne po onakvoj podlozi !!!

...inace ostatak ulica po zrenjaninu je ko stvoren za drift, neki extra klizav asvalt, mogu zamisliti sta se desava kad padne kisa !!! ovako po suvom kod mene vrti tockove u 3 brzine ko lud !

Link to post
Share on other sites

Da li je neko primetio koliko su celave gume bile na onaj X5 :D da je neki e30 pa da se razume ali na X5.

A da li je neko slucajno primetio onog Porschea pozadi?

Sta, svi? Maaa neeeemoguce....

:D

Inace, slazem se sa Miskom, staza je ocaj, i bilo bi super

kada bi se odvojio jedan prostor i jednocasovno slobodno vreme

za slobodne aktivnosti Bmw paljenika da se malo opuste i probaju neke stvari

koje do sada nisu u svom rodnom kraju, jer su (bar kod mene u kraju)

tereni puni dece, a i ako nisu, onda matorci pickaraju i boguju na moj Bmw.

Neki prostor koji je predvidjen za te stvari, pa jos pred stotinu drugih obozavatelja Bmw-a....!

Bilo je dobro na 4. skupu, kada se furalo po travi (ne kidas motor i gume)

ali znam da se to ne sme u sumicama...

I naravno, svi cete se sloziti, defile je izostavljen ovaj put (znam da je bilo hladno),

ali bar da se na zvucnike najavio par puta na samom pocetku, bilo bi odrzan, garant.

Dvd sa proslog skupa jos nije montiran (ispravite me ako gresim)...

Link to post
Share on other sites

ma odlicno je mesto , ako bude jos bolje ,,,,,,,, onda jos bolje

Link to post
Share on other sites