King Of Europe Drift 2010 - Srbija


Recommended Posts

Evo i koja slika....

Igor Stevanovic-Kick

30679_1398150306856_1025203630_31161.jpg

Giorgio Miglio & Luca di Fabio

30679_1398140826619_1025203630_31161.jpg

Bojan Kurbalija

30679_1398167787293_1025203630_31161.jpg

Norbert Kovacik

30679_1398150106851_1025203630_31161.jpg

Roman Kolesear

30679_1398167747292_1025203630_31161.jpg

Dario Skoko - Foler

30679_1398150146852_1025203630_31161.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ekipa iz Hrvatske u isto vreme vozi i upload-uje filmove na tube...

To se zove pripremljenost! ;)

Link to post
Share on other sites
folerov kocak je prava jebenica ;)

Njegov i Marinov su identicni i spolja i iznutra, dok ne pridju da procitas cije ime pise na staklu, ne razlikujes ih...

Link to post
Share on other sites

Bio i cuda video, pripremljenost nekih takmicara je zaista zadivljujuca. Automobili vrhunski, pripremljeni, snage na pretek, ona toyota AE86 nije zdravo kako se vrti i kakav zvuk ima. Dva M3 E46, sa kojom lakocom ljudi driftuju, ma i necuju se a gume se zapalile.

DSCF7221.JPG

dotz.JPG

DSCF7202.JPG

Link to post
Share on other sites

Odlicna voznja , Corola ima 1.6 motor sa 1.3 bara turbinom, vrti se 8500rpm, a ima mapu za 10000. Auto je bio moj favorit, nazalost bio je drugi, 1 mesto je zauzeo Bugarin sa zutim nisanom 200 ili 240 Sx ,koji je prosle godine izgubio u polufinalu od Bojana Kurbalije. Adam keremy je cini mi se bio 3 , dok je Italijan sa Belim e36 bio 4 . Bojan se nazalost josh nije navikao na auto , bice bolje samo polako, GoRan simic je odvozao odlicno kvalifikacije, i onda u jednom krugu se okrenuo i zdrawo. Savic odlicna voznja, verovatno ga je uvatila trema , a i vozio je protiv jednog od najbojih , a to je Adam. Svaka cast momci

Link to post
Share on other sites

Adam nije treci, izbacio ga je Italijan sa belom 36-ticom kao slinu!!!

Link to post
Share on other sites

ajde i ovde da ponovim samo.

Gox lepo, skolski, auto ide za sve pare, samo napred ...

Savic... otkrovenje... znaci kupio si publiku sa onim perfektnim krugom na zilet od cunjeva. BRAVO matori, samo tako nastavi !!!

Boki treba da spava u novom autu...

Norbert... sta reci... to je ta masina, pravi i jedini M Power...

Pagani objasnio... kapiram da ce ove sezone biti jedan od pretendenata za titulu. Adam je dobio jos jednog FAKEFUCKER-a ;)

Zenska podbacila skroz.... izgleda da ce i ona morati vise da se igra sa svojom novom igrackom.

Lep dan, dobri automobili, dobri vozaci... ova sezona obecava !

Link to post
Share on other sites
ajde i ovde da ponovim samo.

Gox lepo, skolski, auto ide za sve pare, samo napred ...

Savic... otkrovenje... znaci kupio si publiku sa onim perfektnim krugom na zilet od cunjeva. BRAVO matori, samo tako nastavi !!!

Boki treba da spava u novom autu...

Norbert... sta reci... to je ta masina, pravi i jedini M Power...

Pagani objasnio... kapiram da ce ove sezone biti jedan od pretendenata za titulu. Adam je dobio jos jednog FAKEFUCKER-a :lol:

Zenska podbacila skroz.... izgleda da ce i ona morati vise da se igra sa svojom novom igrackom.

Lep dan, dobri automobili, dobri vozaci... ova sezona obecava !

+1 ;)

Gox - svaka sact za pripremu automobila i voznju...

Savic - pravi covek iz 'naroda' ODMA je dobio masu, do sada teranjem u patos dok se nesto ne razleti a danas na znanje :rolleyes: ...jos malo iskustva i bice veselo ;)

ostali iz komsiluka odlicna voznja pogotovo italijana, Norbert rame uz rame...

Bokiju jedostavno nije bilo dovoljno vremena da se nadje u kolima posle desetak krugova na Huji i jednog dana treninga u KG, bice bolje to je sigurno sad ima PRAVI auto :rolleyes:

a za dame nema kritike njima je sve uvek oprostenu u najavi :rolleyes: Niki je dovoljno samo da se nasmesi i zaradila je pehar, danas je dobila i konkurenciju sto su lepe vesti ;)

Link to post
Share on other sites

Savica nisam video, kasno sam dosao, Gox je bio mnogo dobar!

Corola(grk mislim), italijan e36 (pagani), Marino hr, Slovak e46 -izuzetno spremljeni auti i vozaci.

Tako reci, na svetskom nivou.

Link to post
Share on other sites

Naravno sve pohvale za Gorana i Savica, I bas mi bilo krivo kada su se cuknuli, ali bar su uspeli da zamene sponu kod Gorana pre pocetka trke, tako da ni to nije strasno.

Link to post
Share on other sites

Takmicari EXRA vozaci...brdo love u vesanju i motorima,opasno spremni auti...u odnosu na proslu godinu za klasu bolje. Staza sporija ali zahtevnija. Nasi takmicari u donosu na predhodne godine puno bolji. Niko nije pomenuo ali mislim da je i Sale vozio extra.. :dance3: Sto se tice oficijalnog auta BMW cluba....ima tu jos posla,pre svega oko vesanja i bice bolje :)

Link to post
Share on other sites

Igore, posalji mi onu sliku gde smo svi na okupu u punoj rezoluciji.

Pajce, dogovor je da meni das materijal na flashu pa cu da okacim.

Inace, bilo je jako lepo, ekipa odlicna. Moji favoriti su bili likovi sa e46 ///M3. Ne kontam kako je pobedio

decko sa 240sx.

Za sada samo ovo od materijala:

http://s306.photobucket.com/albums/nn266/A...0%20Kragujevac/

Link to post
Share on other sites

Kick je imao muda kao " KOKOSOVE ORAHE", kada je seo u auto koji je 95% sam spremio, kome su sponzori bili prijatelji i drugari, kome je ovo prvo takmicenje i koji se svo vreme "jeo", sto ga jebe auto.... Mada je to pokusavao da skrije. Svi drifteri koji su bili u KG za vikend imaju sponzore koji su svetska imena, a nas Kick je zimus vezbao po sneznom hipodrumu i ulicama juga Srbije ( kada mu drugovi plavi, nisu oduzimali dozvolu), a sada nama svima clanovima BMW KLUBA SRBIJE, ovo sve treba da bude ''samar'', koji ce da nas otrezni, a ne da budemo kao najvece pizde, kada treba coveku da pomognemo, da se stekamo za 500-1000 dinara. Znam da je u SRB kriza, ali ako hocemo da imamo auto BMW KLUBA SRBIJE , na svetskim takmicenjima, onda treba da se odreknemo nekih stvari i da pomognemo kluba i njegovom clanu...

SMRT FASIZMU SLOBODA(N) NARODU...

Link to post
Share on other sites

Evo, da se pridruzim. IGORE, SVAKA TI CAST! Ne bih ni pomislio da ucestvujem sa tek sklopljenim autom, a siguran sam da nisi ni imao vremena da vezbas, da se upoznas sa njim. I naravno, finansije su uvek problem, preko puta nas ovi imaju sav alat a nasa ekipa skida diferencijal pola sata RUCNO. SVAKA CAST jos jednom i da pobedis sledeci put!

Link to post
Share on other sites