Recommended Posts

sumnjas??? ;)

naravno da cu prvo odraditi jedan model da se vidi kako izgleda ;)

Naravno da ne sumnjam...ali voleo bih ipak da vidim to pre nego sto porucim, da ne bude posle porucio si a sad neces da uzmes ako mi se ne svide....kapiras

Link to post
Share on other sites
  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako vam treba pomoc oko ovoga ja sam radio sa drugarom ove AC Schnitzer (da bas ove sa slike). Nisu imale gumeni deo ali se niko nije zalio na neko klizanje, inace su radjene od duraluminijuma koji je pet puta kvalitetniji od obicnog aluminijuma ili onih kineskih krsheva.

Btw, svojevremeno su kostale nekih 25e :preved: (sad ce me neko strelja)

schnitzer.jpg

Link to post
Share on other sites

ma jes sto da te strelja neko nismo zbog toga ovde :)

i onako sam ja naveo cenu sa odmaralistem mislim da je tu sve korektno

dobro izgledaju nema sta

ja takodje mislim da ce obuca vise klizati po gumi nego po golom metalu ali sa gumom izgleda lepse nema sta.

ja sam u nekoj buli sa poslom nemam kad da nadjem vremena da odradim jedan model ali cu svakako jedan odraditi pa makar ostali i za ukras ;)

Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo ove od kilsona samo sa drugim dezenom ( kao iz prvog posta iz teme sem odmaralista za levu ) toliko sam bio zadovoljan da sam hteo da ih skinem sa auta kad sam ga prodao i da stavim na sledeci...

Isto nema tih guma u brazdama ali nikad mi se nije desilo da mi noga kliza!!!!

Link to post
Share on other sites

Kada sam kupio kupea imao je ove papucie, svetle plavom bojom nocu, skinuo sam odmah i stavio gumene made in BMW. Ove su katastrofa. Nema nista da se busi, one se postavljaju na metalni deo papucice samo se skine gume, a kablove provuces do nekog dela gde imas osvetljenje od pozicije.

Link to post
Share on other sites

Narravno da ne bi stavio da mi svetle :S Kontao sam da budu samo crno sivo(alu).. E da, stavio sam okvir oko menjaca sto mi Ugi poslao, extra je! Nije neki fuseraj, lepo izliveo i ispolirano. Slikacu sutra, stvarno je super, ko fabrika :D

Link to post
Share on other sites

ja bih napravio ali je problem sto nemam nijedan uzorak da uzmem sve mere (sirina proseka,ugao,debljina..itd)a nisam bas praktican sa 3d programima.ako neko napravi crtez sa svim dimenzijama,mogu da probam da napravim.zato,subler u ruke ko ih ima.(hehe,verovatno oni koji ih imaju ne gledaju temu)

Link to post
Share on other sites