Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Papucice gotove... :pleasantry:

Za sada je na lageru 5 setova za manuelnu varijantu, dakle gas, kvacilo, kocnica.

Cena za najbrze ce biti 2150 din ili 22 eur!

Odmaralica za nogu je u opciji, ali se najpre mora uzeti mera pa u skladu sa kolicinom potrebnog materijala i kapi znoja, odrediti cena. :)

Ako vam treba neka brza informacija, tu je i fon: 063/455-705 Laki

1. gmax rezervisao jedan set

dsc02218y.jpg

dsc02219o.jpg

Link to post
Share on other sites

koliko para bi bilo za automatik? e36

al ja bi i za ono za nogu za odmaranje. i sta moze da pise sve umesto ovog snicera. ja bi ili bmw ili m ili tako nesto....

Link to post
Share on other sites
koliko para bi bilo za automatik? e36

al ja bi i za ono za nogu za odmaranje. i sta moze da pise sve umesto ovog snicera. ja bi ili bmw ili m ili tako nesto....

Provericu, mislim da imamo zig ///M...? Za matic bez odmaralice do 20e max. Ona vuce dosta materijala, pa i od vas zavisi da li ce biti veca manja itd. Dakle prvo mera, skica pa dojava za cenu.

Miki, to za bachJe; mozemo da ostavimo posebno mesto gde ce cice da se same potpisu. Ono u fazonu ///M ali stavimo ///////////////J pa da popunjavaju recke lakom za nokte. :( :(

Link to post
Share on other sites

I da ima habanja, minimalno je - to je made in Serbia! ;) Drago mi je da vam se svidja! Skinut oblik odmaralice za e46 i kostala bi 1600 dindzi a to je minimalna moguca cena obzirom na utrosak materijala koji ide na nju.. :)

Ostala jos dva seta za manuelce!

Link to post
Share on other sites
I da ima habanja, minimalno je - to je made in Serbia! ;) Drago mi je da vam se svidja! Skinut oblik odmaralice za e46 i kostala bi 1600 dindzi a to je minimalna moguca cena obzirom na utrosak materijala koji ide na nju.. :)

Ostala jos dva seta za manuelce!

Jel pase na E36?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

ko sta gde :)

ma jok bre sto da se ljutim,nek radi decko kad lepo radi nemam nista protiv.ljutio bi se da vam nudi muda za bubrege :)

ne ozbiljno,super ovo izgleda a iz iskutva znam da ce manje noga klizati na podpuno ravan aluminijum kad je obuca mokra nego na gumi

Link to post
Share on other sites
Cek, jel su na prodaju? Ima da bacim one ACS i da kupim ove xD Prebicu te sto nisi ranije pravio ovo :good: :cray: Koliko para?

Haha, pa pisao sam da verovatno imam zig za ///m ali niko nije reagovao :drinks:

Link to post
Share on other sites

kilsone skidam ti kapu za ovo...inace ja sam sebi poravio od inox-a i nikad se nije klizalo cak je natprirodno prijanjae bilo patike za komande..ali bio je jedan problem......snijeg na obuci plus te papucice je bilo jednako DANGER!!!!!!

Link to post
Share on other sites