Recommended Posts

Pa jebes ga, svi kukaju na 2.800 ccm3 motore i potrosnju, eto culi su ih cak i u bmw-u pa ce za takve da naprave bmw series 0! U zdravlju da se vozi bmw 013 (1300ccm3), ja cu i dalje svoj 528 sa tendencijom prelaska na e60 B):):) :preved:

Link to post
Share on other sites
Pa lici na astru H GTC,to je napravljeno za devoljcice moraju da prosire spektar potraznje

Na scirocca također malo baca...Ma nema više ljubavi u proizvodnji, danas se gleda samo keš...Kad se kocka dizajnirala, to je bilo još sve rađeno sa puno emotivne energije...Svaki pokret olovkom je dolazio od srca, sad je to sve (da prostite) k***c...Najviše me boli ta promjena pogona i zamjena rednog šestaka za (Ako se ono uopće može zvat motor dostojan BMW-u) 3 cilindarskog dizela...

Link to post
Share on other sites

Ne kakite...

Izgleda moderno, agresivno a jos je i ekonomican!!!

Ja takodje ne podnosim prednji pogon, ali ovo je trenutno ono sto trziste trazi, takodje sam ostao zarobljen u 80-tim ali dzabe!

Kako kaze jedan drugar iz Hrvatske:

Prednji pogon je za auto škole i za žene, za gospodu i znalce je zadnji. Za mangupe i sa lsd-om. :preved:

Link to post
Share on other sites

Znaci to je taj cuveni koncept...

Za pocetak, staviti 0 u naziv je dosta riskantna stvar. Drugo, slazem se da je prednji pogon sranje i potpuno ne u duhu BMWa. A o 3 cilindra da ne govorim...

Sam auto izgleda pristojno, neuporedivo bolje od serije 1, ali s obzirom da je u pitanju render verovatno ce se jos dosta toga izmeniti do konacne verzije.

Link to post
Share on other sites

zanimljiv i za svaku pohvalu ..sta je tu je..meni se svidja..u toj konkurenciji corse audija i ostalih malisana verujem da ce biti ispred svih.a verujem bice i verzija'''M''

Link to post
Share on other sites

voleo bih da bmw-u krene malo nizbrdo, pa da prestanu svakava sranja da izbacuju na trziste. mnogo im dobro ide, pa su se opustili i mlate pare na svemu na sta moze znacka da se zalepi. al nicije nije gorela do zore... bice opet dobrih bembara

Link to post
Share on other sites

Bas naprotiv. BMWu ide nizbordo pa zato i prave ovakve buljave kompromise. A sve je krenulo na dole onog momenta kada su odlucili da nesto sto je bio simbol sportske limuzine pretvore u auto za prosecnu ocajnu domacicu.

Link to post
Share on other sites
Bas naprotiv. BMWu ide nizbordo pa zato i prave ovakve buljave kompromise. A sve je krenulo na dole onog momenta kada su odlucili da nesto sto je bio simbol sportske limuzine pretvore u auto za prosecnu ocajnu domacicu.

To je još jedan dokaz da je cili svit danas u kurcu...Ako se vako nastavi proizvodit BMW FWD, vrlo brzo će oni koji su imali najvišu vjeru u BMW-ov zadnji pogon i redni šestak BMW-u okrenit leđa... ;)

Link to post
Share on other sites

0 -sve govori. :lol:

Bmw je stavio tacku, sa e39 serijom, na pravljenje muskih automobila!

Brat moj vozi e60 i takva ''prefinjenost'' ne zadovoljava moje kriterijume.

;) ;) :D :e30:

Link to post
Share on other sites