Ajmo poznavaoci


Recommended Posts

Pa ako je istina sto se suska da bmw i daimler oce da saradjuju zajedno mozda cemo vidjati jos takih mutanata, kako da ih krstimo "bmwercedes"???

...danas sam citao i slusao o tome i ja...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ovo je greota uraditi i u photoshopu.... :good:

Znaci neverujem... Znaci, kako upropastiti e36 u 5 lekcija, ubrzani kurs. Ne zelim da znam ko je radio, al vidim da mu nista nije sveto

Link to post
Share on other sites

Evo ga i ostatak :prankster2: :) :D

10900335cb9.jpg

89594381il2.jpg

54666318ev6.jpg

Link to post
Share on other sites

To je delo majstora iz tjunerske kuce ASMA u blizini Stutgarta i sto je najgore oni se obogatise praveci ove mutante :) :prankster2:

Link to post
Share on other sites

bocni pogled je nekako zanimljiv ali upropastise mu onu finu guzu......

jos posalji sliku kad ulegne prednji branik imam osjecaj da bi moglo lijepo da izgleda

p.s.al dje od svih marki auta oni ga ukrizaju sa mercedesom pa mogli su i sa Tomom Vinkovicem

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
Definitivno je po tabli 36-ica.Brate, ovog treba odstreliti,a ako ne onda mu doživotno zabraniti da izgovori BMW

Slazem se sa tobom lovacka puska i 2 patrona i dammmmmmm! Ok je to sto oni tjuniraju rade ljudi po zelji i meri ali da neko ovo zeli da napravi ovako izopacen automobil to je strasno..... kao sto rece covek tome nista nije sveto!!!! :) :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ovi su za Toponicu ( Neuropsihijatrijska klinika pored Niša, isključvo za teže slučajeve), a ne za Klinikovo dvorište. Po meni blagi užas, ali ukusi su ... stvar o kome netreba raspravljati.

Link to post
Share on other sites