Recommended Posts

Taj test termostata ne vredi 5 para.

Ne bih se slozio, ako otvara napolju otvara i u autu, razlika je u antifrizu jer sa njim voda ima visu tacku kljucanja...

@Vlado

Verujem ti ja ali dzabe kad ti neces da me slusas i krenes redom, ako oces, cimni posle Bozica pa cemo videti???

Link to post
Share on other sites
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ti kažem da nije pouzdan test ni malo, lično sam se patio tako sa jednim termostatom jer sam se zainatio da proradi. Neće i gotovo, a u šerpi ko nov...

Link to post
Share on other sites
Ne bih se slozio, ako otvara napolju otvara i u autu, razlika je u antifrizu jer sa njim voda ima visu tacku kljucanja...

@Vlado

Verujem ti ja ali dzabe kad ti neces da me slusas i krenes redom, ako oces, cimni posle Bozica pa cemo videti???

U vezi antifriza...da li postoji mogucnost da mi je antifriz(tecnost) jak....posto sam dolivao 100% koncentrat.....

Link to post
Share on other sites
a gde se n jemu nalazi citac temperature koji salje informaciju na tabli za kazaljku?

znaci motor M50 2.5 24v

Ispod usisne grane na glavi. Plavi davač daje informaciju motornom računaru, a crni daje satu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Isto kod mene.. Kazaljka na pola a grejanje uzasno, smrzavam se cesto.. xD

Ajde majstori pomagajte!!!!

Proveri vodeni ventil,on ti je kad podignes haubu dodje ispod sofersajbne blizu glavnog kocionog aparata.

Link to post
Share on other sites