Recommended Posts

Već sam mislio da si kupio ovo :) ,taj auto može da se prikaže samo na tuning-styling sajtovima i sajmovima a ovde ne može da prođe.Postavi slike tvog BMW-a da ga vidimo.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate za 13000 evra kupis sebi pristojan m3 e36 cabrio sa full full opremom ima da ti jaja ladi dok vozis i jos ti ostane para za neku cicu da je guzis kad stanete negdi sa strane

Link to post
Share on other sites
brate za 13000 evra kupis sebi pristojan m3 e36 cabrio sa full full opremom ima da ti jaja ladi dok vozis i jos ti ostane para za neku cicu da je guzis kad stanete negdi sa strane

Dobro zboris covek,eto primera!Inace kocka je prica za sebe pored ovakvog prednje branika...Za 13000 ima puno bolji auto!Pozz

Link to post
Share on other sites
Već sam mislio da si kupio ovo :) ,taj auto može da se prikaže samo na tuning-styling sajtovima i sajmovima a ovde ne može da prođe.Postavi slike tvog BMW-a da ga vidimo.

Slike su postavljene samo treba da ih potrazis u automobilima clanova DRE BMW E30-320i

Link to post
Share on other sites
A zasto jednsotavno ne pustiti Coveka da ima svoj ukus i svoje misljenje...i da sa svojim novcem radi sta hoce??? :D

....ps..izbrisani nepotrebni i uvredljivi postovi...

au, koje je ovo sankcionisanje... nepotrebnih postova je mozda i bilo, uvredljivih nije!

al ako prelistash malo forum, onda je cela tema nepotrebna?! a pritom chovek nishta nije ni uradio sa svojim novcem, sachuvao ga je, kako kaze :)

Link to post
Share on other sites
brate za 13000 evra kupis sebi pristojan m3 e36 cabrio sa full full opremom ima da ti jaja ladi dok vozis i jos ti ostane para za neku cicu da je guzis kad stanete negdi sa strane

hehehe, zna sam da ćeš uvalit jednu od svojih klasičnih... :D

Slažem se sa Leom, uzmi za 13 keka ///M3 e36 i rugaj se sa svima... :)

Link to post
Share on other sites

Pade mi kamen sa srca na prethodnoj strani...NISI GA KUPIO :)

Pazi pored ovaga je,mozda,prosao ///M ,ali on pored ///M-a,nikada!!!!! A ovog lika sto na klipu govori o autu bih poslao kod mog komsije koji ima 12god da mu odrzi predavanje o BMW-u...pa rekao je gomilu gluposti!!! Sve u svemu...Nedao Bog!!!! :D

Link to post
Share on other sites
mogao bi brale malo da kresne svoj BMW kad ovako napada sneg i da malo očisti puteve od njega pošto me prednji branik podseća na onaj komunalni kamion za čišćenje snega

:) :D :lol:

Link to post
Share on other sites

@ Dre-Došao je i taj dan da Vam predstavimo našeg novog M-3, doduše "PLASTIKANERA", ali ...

????????????????????????????? čiji je auto,"našeg". :)

Link to post
Share on other sites
@ Dre-Došao je i taj dan da Vam predstavimo našeg novog M-3, doduše "PLASTIKANERA", ali ...

????????????????????????????? čiji je auto,"našeg". :)

Moj i moje devojke, sto?

Link to post
Share on other sites

@ Dre-E pa drugari hvala vam na misljenjima, auto nisam kupio jer nisam ni ja bio siguran zato sam ga i postavio da vidim sta ko ima da kaze, tip stvarno trazi 13000 evra za auto, Miki hvala na podrsci, a sto se tice teranja sa sajta ne moze mene niko da otera, svako ima svoj ukus i svoje misljenje. Sve u svemu ostajem za sada samo sa narandzastim

Pozdrav

Pa po ovoj tvojoj izjavi,prvo ga prestaviš kao naš auto,pa onda nisam ga kupio i na kraju je tvoj i tvoje devojke.

Link to post
Share on other sites
@ Dre-E pa drugari hvala vam na misljenjima, auto nisam kupio jer nisam ni ja bio siguran zato sam ga i postavio da vidim sta ko ima da kaze, tip stvarno trazi 13000 evra za auto, Miki hvala na podrsci, a sto se tice teranja sa sajta ne moze mene niko da otera, svako ima svoj ukus i svoje misljenje. Sve u svemu ostajem za sada samo sa narandzastim

Pozdrav

Pa po ovoj tvojoj izjavi,prvo ga prestaviš kao naš auto,pa onda nisam ga kupio i na kraju je tvoj i tvoje devojke.

Koji je tvoj problem?

Link to post
Share on other sites

Ne, koji je tvoj problem,lepo prestavi svoj auto i nemoj da mažeš i lažeš,kao što vidiš iz prdhodnih postova da ti nisam ništa rekao oko auta jel baš ne volim da nekom ja govorim kako da radi auto.Svako radi auto po svom ukusu,a kao što kaže Sandokan,ti voliš plastiku i samo napred.Ali pitam to što jedno pišeš pa drugo pa treće.Lepo prestaviš svoj auto a kome se ne sviđa nek ga ne gleda ili nek ne komentariše.

Jel sad ok.

Link to post
Share on other sites
Ne, koji je tvoj problem,lepo prestavi svoj auto i nemoj da mažeš i lažeš,kao što vidiš iz prdhodnih postova da ti nisam ništa rekao oko auta jel baš ne volim da nekom ja govorim kako da radi auto.Svako radi auto po svom ukusu,a kao što kaže Sandokan,ti voliš plastiku i samo napred.Ali pitam to što jedno pišeš pa drugo pa treće.Lepo prestaviš svoj auto a kome se ne sviđa nek ga ne gleda ili nek ne komentariše.

Jel sad ok.

Procitaj tekst dva tri puta do kraja pa onda postavi pitanje, ocigledno je da nisi skapirao.

Pozdrav Dre

Link to post
Share on other sites
I ti bi mogao da procitas dva tri puta pa bi onda razumeo.

Pozdrav Dre

A ti bi mogao brate sto kaze Djomla da malo gledas sta pises ,pa nismo svi ovde majmuni...

Cimas ovde ljude kao da nemas druga posla...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.