Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kiki u pravu si

kad bi neki muškarci imali menstruaciju, hvalisali bi se oko veličine tampona!ili kad bi neki mogli da zatrudne... abortus bi radili u prodavnicama i drive-in restoranima!

tako ti je isto i sa autima ,kups jelkicu kod kineza ,za 100 evra kit konplet pa kod plekadzije i eto moj auto je cudo tehnike,mehanike i dizajna...

samo ne znam ko se pali ovde ?

Ne daj boze da zatrudnite, svi bi pomrli kada bi se jedan porodio. Svako voli svoj auto zato ga i ima, sa njim radi ono sto misli da je najbolje i to je tako jednostavna stvar

Link to post
Share on other sites
pa dobro sad bi lizo,cucao itd itd ajme meni ko trudnica sam imam sto zelja u minuti

nego o cemu je tema bila aaaaaaaaaaaaaa o wanna be m3 e30

Trenutno su bitniji tamponi i tako to, meni ne smata i to mi je poznata tema

Link to post
Share on other sites

Ovde niko ne prica o ukusu nego o tome da neko prica da je nesto sto nije,i samim tim ostale pravi budalama,i mislim da treba da se zakljuca ovo.lepo nas covek pitao za misljenje mi mu rekli i to je to,ovo sad prelazi u smaranje

Link to post
Share on other sites
Ovde niko ne prica o ukusu nego o tome da neko prica da je nesto sto nije,i samim tim ostale pravi budalama,i mislim da treba da se zakljuca ovo.lepo nas covek pitao za misljenje mi mu rekli i to je to,ovo sad prelazi u smaranje

Ma Miki nemoj tako, sada tema postaje bas zanimljiva, na redu su tamponi

Link to post
Share on other sites
Ovde niko ne prica o ukusu nego o tome da neko prica da je nesto sto nije,i samim tim ostale pravi budalama,i mislim da treba da se zakljuca ovo.lepo nas covek pitao za misljenje mi mu rekli i to je to,ovo sad prelazi u smaranje

A ko to prica da je nesto sto nije?

Link to post
Share on other sites
dre pricha da je M3, a nije ni blizu M-a...

gde je sad teta Ljilja da brishe nepotrebne i uvredljive postove....?

Dre prica ono sto mu je predstavio vlasnik auta, koliko ja znam za svoj bmw nije rekao nista sto nije tako

Link to post
Share on other sites

Otisli ste u OFF totalno, tema je nesto nerazjasnjeno.

Dre je trebalo da naznaci da na ovaj nacin trazi misljenje i procenu o autu a na kraju ispala konfuzija ili namerna provokacija.

Kad kupis auto onda ga predstavi u Automobili clanova, dotle CLOSED...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.