POTPISITE VOZACKE DOZVOLE !!!!!!


Recommended Posts

SMARATE SA MAMICAMA LOPOVSKIM ITD. Mozda je moja majka ta koju psujete? Mozda vam moj brat napise koju prijavu jer vam je iscepan auspuh, vozite pijani, prolazite kroz crvena svetla??? Sta bi bilo kada bih ja usao sa ovim recima:

j***m im mater lopovsku majstorima za bmw uzeli mi 250 e za menjanje senzora radilice i ruke

Primecujete li sta uopste pisete?

Vidite li kojim se glupostima dicite??? Nije vas briga za kaznu jel? Hahahahaha

Pricam ti pricu... Bas smarate...

I da, mup sprovodi ono sto zakonodavno telo donese. Mup nije zakonodavno telo, vec onaj koji ga sprovodi. Imas prezime? Zapisi. Ali zasto kad je bolje castiti ga par crvenih nego platiti 30.000!!

I sta mislite da li neko iz mupa voli bmw a mora da cita kako mu jebu majku u svakom postu? j***m mater radnicima toplane, hladno mi u stanu!! I???

Evo sada sam se ispucao, sada nastavite da jebete...sada je sve ok!

Moze i ban, ako smatrate da sam zasluzio. Sve moze ;)

Link to post
Share on other sites
mamu im lopovsku,a kome da se zali onaj ko je castio koju crvenu da nebi platio 5?! a siguran sam da je bilo i takvih slucajeva...

Taj ne treba da se zali nego da se raduje...cudan smo mi neki narod, nevalja nam kad platimo celu kaznu a nevalja nam ni kad platimo 3 puta manje pod izgovorom da je policajac korumpiran, pa onda psujemo. Mene bas briga kome idu pare ako ce manje da me kosta a ocigledno sam kriv!

Link to post
Share on other sites

Ustaneš rano iz kreveta,odeš na posao, neko ti naredi da moras toliko i toliko kazni da napišeš za taj dan, pa gde je tu imalo kreativnog, njihov posao je vrlo destruktivan. Ti ne moraš da menjaš senzor radilice možeš i pešice ali kad hoće naša vlast da napiše kaznu i da te maltretira ona to može i tu nemaš nikakvog izbora.

Link to post
Share on other sites

A da pokusas da odgovor nadjes u svome odgovoru? Ides pesice, i niko ti ne pise nista ;)

Svako manje vise voli ono sto radi, ne mozes ti niti bilo ko drugi da ocenjuje neciji posao kao destruktivan!!

Link to post
Share on other sites
SMARATE SA MAMICAMA LOPOVSKIM ITD. Mozda je moja majka ta koju psujete? Mozda vam moj brat napise koju prijavu jer vam je iscepan auspuh, vozite pijani, prolazite kroz crvena svetla??? Sta bi bilo kada bih ja usao sa ovim recima:

j***m im mater lopovsku majstorima za bmw uzeli mi 250 e za menjanje senzora radilice i ruke

Primecujete li sta uopste pisete?

Vidite li kojim se glupostima dicite??? Nije vas briga za kaznu jel? Hahahahaha

Pricam ti pricu... Bas smarate...

I da, mup sprovodi ono sto zakonodavno telo donese. Mup nije zakonodavno telo, vec onaj koji ga sprovodi. Imas prezime? Zapisi. Ali zasto kad je bolje castiti ga par crvenih nego platiti 30.000!!

I sta mislite da li neko iz mupa voli bmw a mora da cita kako mu jebu majku u svakom postu? j***m mater radnicima toplane, hladno mi u stanu!! I???

Evo sada sam se ispucao, sada nastavite da jebete...sada je sve ok!

Moze i ban, ako smatrate da sam zasluzio. Sve moze ;)

Druze, ti si u pravu ali ne moras bas sve bukvalno da shvatas...vecina ima velike predrasude prema policiji i mala deca se i dalje uce da ih mrze od rodjenja ali i to ce se promeniti valjda, jer ako nisi nista kriv, nemas cega ni da se plasis...naravno da u svakom zitu ima kukolja pa tako i u policiji ali ne treba stvari tek tako globalizovati, uostalom svako normalan kad lepo razmisli zna da ne donosi policija zakone, zna da nije dovoljno da policija uhvati kriminalca nego i da ga sud osudi i jos milion stvari koje se prepisuju policiji a odgovornost je nekog drugog...

I na kraju moja omiljena...Nije Slobo kriv, mi smo govna...hteli smo promene (ja licno ne), hteli smo demokratiju, lupali serpama i loncima, setali po ulici...i sta smo dobili? 20 strajkova svakodnevno, lopove na sve strane, Evropske zakone i propise s jedne strane a sa druge kakav standard?????????????????? Muceni narod uvek na..be kako god okrenes...

Link to post
Share on other sites

Ovaj zakon je donesen iz pre svega politickih razloga reklo bi se, jer iz kojih je ako postoji x nelogicnih resenja i neprimenjljivih pravila... Ono sto je najgore, narod nije svestan da je ovo samo pocetak legalizacije kuluka i skupljanja haraca od naroda.

Sto se tice policije/// smatram da o ovome mogu kompetentno govoriti>> Ovaj predlog zakona je naravno doneo nadlezni odbor skupstine, zajedno sa strucnjacima i ljudima iz vrha MUP/a (iako se cini da su se deca igrala) . Bez adekvatnog razmatranja resenja i rasprave, skupstina ga je usvojila ( oni koje bas i ne pogadja zakon ).

Policija kao i uvek samo izvrsava zakone i podzakonske akte. Znaci krivica policije u ovom slucaju se svodi na odgovornost onih pripadnika MUP a iz vrha koji su ucestvovali u nekritickom menjanju starih i uspostavljanju novih pravila. Oni nisu imali presudan uticaj ( to je bilo vise oko detalja i primene ), a glavni krivci su sami donosioci predloga zakona po sistemu sto veci priliv sredstava, pod parolom povecanja bezbednosti...

Sada su i sabracajni policajci pod velikim pritiskom, kazne velike, narod nema para... Ni njima nije nimalo jednostavno. Zamislite sebe u ulozi coveka koji ljudima pise kaznu od 5000 dinara jer nije vezao pojas pozadi, a on mesecno zaradjuje 12000din.

Logican sled dogadjaja je i cvetanje korupcije, iako sam ja licno protiv toga, ali kad imate mogucnost da nekom date 1000din umesto 5 000 din onda cete sigurno doci u iskusenje, ne zato sto cete ostaviti one 4000 u dzepu, nego zato sto u novcaniku imate samo tu jednu crvenu.

Takodje da napomenem da zakon ima dosta dobrih resenja, ali ona padaju u senku zbog navedenog.... Ima jos dosta vrlina i mana zakona, ali cemu prica kad uvek bude kako je na stetu raje...

Link to post
Share on other sites

da se odmah ogradim,nemam nista protiv policije,i kada pogresim platim kaznu,ali da mi neko pise kaznu zbog gluposti to je bezobrazluk,konkretno smo pricali o potpisu u vozackoj i 5000 dinara koje su uzimali bez razloga

Link to post
Share on other sites

Drugari ma sta mi nismo prebrodili.....svojevremeno smo placali litru benzina 3dm..... kad je svuda u okruzenju bila ispod 1dm......pa proslo....cekali u redu ko, Rumuni ispred samoposluge za pastetu, za vizu pa i to proslo.....proci ce i ovo.....jbg

nije prijatno , ali sta ces.... kurce se plavci , a kad nisu , kao iznenadili nas , ma daj bre.... sve je isto samo NJEGA nema.....

Link to post
Share on other sites

...........i koferce pod misku :P ......i pravac na slavu kod Cece i Karica.......

Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites
Jel se ovo Dacic malo zarakijao ili mi se cini...? hahahahahhahaha

Jutros u blicu pisu na temu kaznjavanja za ne potpisanu vozacku dozvolu:U saobracajnoj policiji kazu da takav prekrsaj nije predvidjen novim Zakonom o bezbednosti u saobracaju,a ministar unutrasnjih poslova Ivica Dacic nalozio je da se ispitaju svi navodi i pozvao ostecene gradjane da prijave takve slucajeve.

Link to post
Share on other sites
...dobar i kao izvrsilac i kao organizator (rad-red-disciplina)...cega god da se uhvati...

zaboravih kljucnu rec .."u politici" (hvala Kolibarka i Misicu)...

A na temu destruktivnih i kreativnih poslova :

Ne bih mogla da se bavim sledecim poslovima:

policajac

poreski inspektor

politicar

Iz razloga: veliki formalizam i jako veliki uticaj odozgo…toliki uticaj da se menjaju osnovni stavovi koje covek ima prema zivotu i prema drugima (manjak sopstvenog misljenja)

Link to post
Share on other sites
zaboravih kljucnu rec .."u politici" (hvala Kolibarka i Misicu)...

A na temu destruktivnih i kreativnih poslova :

Ne bih mogla da se bavim sledecim poslovima:

policajac

poreski inspektor

politicar

Iz razloga: veliki formalizam i jako veliki uticaj odozgo…toliki uticaj da se menjaju osnovni stavovi koje covek ima prema zivotu i prema drugima (manjak sopstvenog misljenja)

Samo da dodam "vojnik"

Link to post
Share on other sites