vezni lim novi tip i stari e36


Recommended Posts

kod mene na kolima je trenutno novi tip venog lima. znaci tamo gde se kace bubrezi. i taj mi je mnogo lepsi.

sad treba da kupim drugi, jer je ovaj iskrivljen. alpinac ima taj stari tip. jel mogu tu da se uglave nekako bubrezi od novog tipa?

Link to post
Share on other sites
kod mene na kolima je trenutno novi tip venog lima. znaci tamo gde se kace bubrezi. i taj mi je mnogo lepsi.

sad treba da kupim drugi, jer je ovaj iskrivljen. alpinac ima taj stari tip. jel mogu tu da se uglave nekako bubrezi od novog tipa?

ne nekako nego normalno... po katalogu su svi limovi isti a razlika samo u bubrezima(plastika)

Link to post
Share on other sites

novi tip i stari tip nisu isti,novi ima vece rupe za bubce,mada postoji novi tip bubaca,koji je pravljen za stari vezni lim,cak ga i neko prodaje u oglassima ovde od abs plastike je.znaci nisu isti

Link to post
Share on other sites

Nisu isti provereno jer novi tip buberga ja malo zakosen sa strana, jer ja sada radim moj auto, pa znam, ceo vezni lim nov ima da se kupi ovde u bg-u ako te interesuje.A nove bubrege moze da ti ubaci na mesto tih starih naravno uz malo prerada tog prostora za ubacivanje (to je moj drugar radio i ispalo je vrh) i onako moras da ga farbas.

Link to post
Share on other sites

imam bubrege cele. a taj lim imam kod alpinca za 20evra da uzmem. e sad koliko ima sexa da se upakuju novi tip bubrega u stari tip veznog lima?

Link to post
Share on other sites

Meni je bio Gadafi poslao novije bubrege i nisam moga da ih stavim na stari tip-vezni lim,tako da ako hoćeš novije bubrege onda moraš da staviš i noviji vezni lim.

Provereno 100%

Link to post
Share on other sites
Nisu isti ni bubrezi ni vezni lim i ne moze jedan sa drugog da se uklope 100%. Ni ne pokusavaj.

Vezni lim se uklapa 100%

STARI

bubrezi.jpg

NOVI

bubrezi1.jpg

A taj stari limar moze malo da ti pepravi da stanu novi, opet ponavljam drugar je prepravljao svoj stari i extra je ispalo.

Link to post
Share on other sites

ma ne vredi se zajebavati. zvao sam auto karoseriju u NS 21e novi vezni lim, novi tip!!!

imam cele bubrege, samo ih u mat crno ofarbam i namestim na taj lim. i to je to. novi tip lima je lepsi mnogo.

Link to post
Share on other sites
ma ne vredi se zajebavati. zvao sam auto karoseriju u NS 21e novi vezni lim, novi tip!!!

imam cele bubrege, samo ih u mat crno ofarbam i namestim na taj lim. i to je to. novi tip lima je lepsi mnogo.

Vezni lim stari model na njemu samo maske od njega(uske),noviji model samo maske od njega(siroke),i to ti je to!!U kompletu kad stavljas maske i vezni lim onda mogu na bilo koju godinu e36..

Link to post
Share on other sites
ma ne vredi se zajebavati. zvao sam auto karoseriju u NS 21e novi vezni lim, novi tip!!!

imam cele bubrege, samo ih u mat crno ofarbam i namestim na taj lim. i to je to. novi tip lima je lepsi mnogo.

Vezni lim stari model na njemu samo maske od njega(uske),noviji model samo maske od njega(siroke),i to ti je to!!U kompletu kad stavljas maske i vezni lim onda mogu na bilo koju godinu e36..

Link to post
Share on other sites

nisam te skuzhio sta si hteo da kazes.

ali nema ni veze. uzecu lepo novi lim za 21e i spakujem ga sa novim bubrezim sto imam, i bez ikakvog budzenja imam novi tip bubrega i lima.

Link to post
Share on other sites

Samo da znas prepakivanje novog veznog ako nije orginal su velike muke. Par ljudi sa foruma je rodilo mecku dok je sve upakovalo.

Link to post
Share on other sites

Kopije delova limarije se tesko sklapaju jer kao sto je receno uvek su sa nekim grescicama. Limar najebe dok upasuje da bude kako treba :huh: Mozda ima izuzetaka ali je cesto tako...

Potrazi bolje polovan originalani...

Link to post
Share on other sites