Cenovnik redovnog tehnickog pregleda


Recommended Posts

Vozila od 1300-1600ccm se smatraju srednjom klasom i ona ne plaćaju tehnički pregled.

AHA- znavi ovi od 1300-1600 nista srednja klasa-a ovi od 1000-1300 tajkuni pa cena 2500 din-HAHAHAHAHAHAHAHAHA

NEMOGU DA VERUJEM

nisam znao da bogatasi voze male kubikaze

Link to post
Share on other sites

Verovatno jeste tako u Pančevu. Medjutim,nikakav dopis i nikakva uredba,u kojoj su pomenute te cene nije donešena,niti je na snazi. :)

To može biti samo interni dogovor,koji su postigli vlasnici tehničkih pregleda u Pančevu.Iskreno,na to mi i liči jer je u toj (jedinoj u Pa)državnoj ustanovi na snazi stari cenovnik.Ništa drugo nije u pitanju za sada. Dačić je nedavno (pre nekih 20 tak dana potpisao uredbu u kojoj stoji da se cene T.P. zamrzavaju,drugih promena zvanično za sada nema.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Verovatno jeste tako u Pančevu. Medjutim,nikakav dopis i nikakva uredba,u kojoj su pomenute te cene nije donešena,niti je na snazi. :)

To može biti samo interni dogovor,koji su postigli vlasnici tehničkih pregleda u Pančevu.Iskreno,na to mi i liči jer je u toj (jedinoj u Pa)državnoj ustanovi na snazi stari cenovnik.Ništa drugo nije u pitanju za sada. Dačić je nedavno (pre nekih 20 tak dana potpisao uredbu u kojoj stoji da se cene T.P. zamrzavaju,drugih promena zvanično za sada nema.

Tacno samo na nivou Panceva,ali dva tehncika pregleda su zadrzali stare cene,izgleda da nece ovo jos dugo....

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Juce sam radio tehnicki pregled, jer za par dana moram da produzim registraciju, mislio sam da ce da bude onako kako je najavljeno novim zakonom o bezbdnosti u saobracaju, kada ono sve po starom, pogleda broj sasije, broj motora kao trazi, da li ga je nasao ili nije ne znam, kocnice i to je to. Od onoga, provera sare na gumama, izduvnih gasova, i ostalog... nista. Nikakvo slikanje ni snimanje, samo uzese 1200 dinara i to je to.

Link to post
Share on other sites

meni je isto sve po starom,samo proverili kocnice,rucnu i broj sasije i broj motora i to je to....tehnicki je valjda bio oko 1400din nemogu tacno da se setim

Link to post
Share on other sites

nije dzabe 100din. ali kao da je dzabe. jedina caka je sto su dosta stroziji od ostalih. pa ako ti tecimo nije dobar trap znaju da te vrate. ja moj auto vec dve godine registrujem kod njih.

Link to post
Share on other sites
nije dzabe 100din. ali kao da je dzabe. jedina caka je sto su dosta stroziji od ostalih. pa ako ti tecimo nije dobar trap znaju da te vrate. ja moj auto vec dve godine registrujem kod njih.

Mene kod Neskovica (nbgd) vratili zbog rucne (!) ('vata ona, al nije dovoljno dobro, pa sad..vratio me onaj mrgud sto vozi beverly ili vec-neki-big-skuter ala piaggio), ja odmah kod Curcica u komsiluku, momci za 5 minuta kucnuli nesto, sredili, nisu 'teli da naplate, ja castio za pivo.. a isti ti na tehnickom takve leseve pustaju da prodju, to je strasno (drugari, prijatelji, rodbina, ljubomora, sta li..), ali u svakom slucaju isto ko i ranije, radi ko sta hoce i kako hoce... eto, ima i toga..

nemam pojma posto je tehnicki, registrovao kod njih, pa sve zajedno placao...e, da, i ne primaju kartice, nego pljuni kesh, pa sam na kraju opet izasao i isao do bankomata cak do bez.kose jer kao nema nigde blize (u stvari ima, al ne radi)..uzas...

Link to post
Share on other sites

nece niti jedna zemlja ex yu stici Slo ni za 10 godina....

u 5 sati predvece od auta bez ikakvih tablica dobijes auto sa tablicama i NOVOM SAOBRACAJNOM na tvom imenu SVE NA JENDOM mjestu,znaci kad dođes na salter i kad se odmaknes zavrsio si.....nema idi po ono,ovo,taksa,k***c,palac,MUP....i jos biras između nekoliko osiguranja koje ces...i sve sa osmijehom,klima,brosure,u sklopu kafe,trgovina,bankomat....

Link to post
Share on other sites