e30 By Tokyo (No2)


Recommended Posts

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jedan od najpedantnijih clanova na FOrumu....ko ti je radio presvlacenje? ako si zadovoljan (ja jesam) stavi slike i kontakte u odgovarajuci podforum :)

A ko je to pedantan i kategorican kao on? :prankster2:

@Tokyo

Valjda ces se provuci kod zene sa kupeom ;)

Svaka cast :)

Link to post
Share on other sites

Radio je Guliver iz Indjije, mislim da njegov kontakt vec ima u temi o presvlacenju, ali pojacacemo sa slikama jel je odlicno uradjeno i po vrlo povoljnoj ceni...

Sto se tice materijala, po njegovoj prici to je neka kvalitetnija eko koza, svi su me naplasili sa tim materijalom u smislu da cu da se uparim na njemu, ali do sada se odlicno pokazao cak i po ovim vrucinama, i ne primecujem neku specijalnu razliku u odnosu na stari mebl??

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Hvala, mora malo da se menja, cuo si onu, nije zivot jedna zena..., ako nisi, bice na momackoj veceri! ;)

Evo jedna sa bratom Snoop-om i winter set-om koji hater-i prosto obozavaju! :pleasantry:;)

18404198.jpg

Link to post
Share on other sites

Ijao kockare... stvarno je do 00. Ima jednu manu, fali joj 2 cilindra :)

Sinoć sam vozao jednu 324 od gosta sa slave, ide kao mećava. Prva, druga, 90, gleda kum kaže kad pre?! Na 3000 u 5-oj ide 150. Još sam pod utiscima, da dizel ide onako...

Link to post
Share on other sites

Ijao kockare... stvarno je do 00. Ima jednu manu, fali joj 2 cilindra :)

Sinoć sam vozao jednu 324 od gosta sa slave, ide kao mećava. Prva, druga, 90, gleda kum kaže kad pre?! Na 3000 u 5-oj ide 150. Još sam pod utiscima, da dizel ide onako...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

meni se licno M42 svidja, naravno mogao bi Ivan da napravi S42... a vec samo pricali o tome, u bilo kom slucaju bolje m42b18 nego m20b23 ili manji a sa performancama 318is je tu negde blizu ako ne ravno 325i e30. samo sto moras m42 da teras na veliki obrtaj. Nije sve u kw/hp nego snaga/masa.

Pozdrav

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.