Recommended Posts

Da predstavim svoj auto!BMW e36 325i 1991god. 192ks Kupljen od prvog vlasnika sa 160 000km u extra stanju.Kod mene je godinu i 5-6 meseci i nisam imao ni jedan veci zahvat na njemu(hvala bogu)!! :) Evo nekih slika,bice ih jos!!

86712228.jpg

bmwe36325i19913.jpg

bmwe36325i19912.jpg

image0032v.jpg

Link to post
Share on other sites
cuj ovog konja...

backovicu. od cega si uradio te cevke na topu? je je to ceo neki top ili si samo navlake stavio?

Auspuh je od Vlajkovica nov!Njega cu da menjam(iako zvuk ima da padnes)!Stakla sam vec uradio,skinuo stare folije stavio nove!A sto kazes po novom zakonu moze(pokazacu slike zatamnjena su 35%)a cuo sam da prednja u ravni vozaca mogu maksimalno 25%? :)

@vasa Ne planiram nikakav Tuning Styling,planiram samo neke sitnice! :lol:

Link to post
Share on other sites
cuj ovog konja...

backovicu. od cega si uradio te cevke na topu? je je to ceo neki top ili si samo navlake stavio?

Zaboravio sam da ti odgovorim,ceo je top.Izasao me nesto mnogo,ali izgleda lepo i nije napadan!Stavio sam nov auspuh kod tog Vlajkovica

i momci mi okrenu naopako!Galamio je nisam cuo muziku u kolima,reklamirao i sredili su!Opet nisam zadovoljan jer mi se stari propali originalni cuo manje nego ovaj nov!! :)

Link to post
Share on other sites

I posle 20 godina od kada je proizveden, pleni paznju i sija punim sjajem. Koji to auto moze jos sem BMW? Nijedan. Svaka cast prelep stock.

Link to post
Share on other sites

Auuuuu kako ljep auto jbtovo je vrjedno paznje...i ovo je projekt koji traje 20god i zove se ''čuvanje''...svaka cast na ulovu :)

Srecno ti s njim zelim---

Link to post
Share on other sites
I posle 20 godina od kada je proizveden, pleni paznju i sija punim sjajem. Koji to auto moze jos sem BMW? Nijedan. Svaka cast prelep stock.

Ne trci pred rudu... Iskreno nije bmw jedini sto se toga tice, hteo ti to da priznas ili ne.

Link to post
Share on other sites

E pa momci druzenje je bilo kratko ali slatko!Gospodja koja "uredjuje" forum mi je brutalno skinula postove iako ni jednom recju nisam nikoga uvredio ni provocirao!!Sta reci sem brutalna cenzura!Postove u kojima je tesko pljuvanje i ostalo nije nasla za shodno da skine!Hvala vam na lepom prijemu i dovidjenja!!Molim gospodju LADY da moje postove i profil obrise sa ovog foruma!!Hvala! :)

Link to post
Share on other sites
Promasio si forum!! :pleasantry:

Mislis? Samo sam objektivan. Hoces da kazes da na ulicama nema dobrih primeraka B4 audija slicnog godista? Sta je sa mercedesom, volvom, saabom? Bmw jeste nesto posebno, ali treba i realan biti. Ima i drugih kvalitetnih automobila.

Link to post
Share on other sites
Mislis? Samo sam objektivan. Hoces da kazes da na ulicama nema dobrih primeraka B4 audija slicnog godista? Sta je sa mercedesom, volvom, saabom? Bmw jeste nesto posebno, ali treba i realan biti. Ima i drugih kvalitetnih automobila.

Ti onda idi na neki mercedesov forum ili audijev il koji vec..... :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

@MAticS...cijenim tvoj pokusaj objektivnosti ali audi b4 nije kvalitetom ni do osovine e36 ici...

a lanciu da i ne spominjem.....

bmw nije najbolji auto nego samo najbolje odgovara mojim zahtjevima te u poređenju sa sfakim autom u rangu po klasi i godinama ja nađem vise dobrih osobina na stranu BMW pa makar to bilo dizajn kazaljki za gorivo i ostalo.

Sjeti se samo 1990 sta se sve pravilo i kako je izgledalo a pogledaj auto iz ove teme i zamisli ga te godine...mislim sad je pojam a kamoli tad,te mi iz tog vremena u ovoj klasi nemoj spominjati ostale

Link to post
Share on other sites

Ovo je ipak forum BMW kluba Srbije. I nijedan auto nece da "pije" vodu sem BMW-a. Ni kada treba da nesto kazemo realno, a da nije u korist pomenute marke, pre cemo precutati, promrmljati nesto, ali necemo reci nista negativno, zato nista ne moze da se poredi sa BMW-om, ni Audi, ni Mercedes ... nista.

Link to post
Share on other sites