Recommended Posts

Traktordzije treba kaznjavati samo tako. Nanose blato na put, izlaze na magistralni put kako im se digne, nemaju signalizaciju, ne postuju pravila. Dobar drug mi je 1994. godine poginuo, jer je naleteo na neosvetljenu traktorsku prikolicu u krivini, i udario je, drva pala po autu i stradao je na licu mesta.

Link to post
Share on other sites
Traktordzije treba kaznjavati samo tako. Nanose blato na put, izlaze na magistralni put kako im se digne, nemaju signalizaciju, ne postuju pravila. Dobar drug mi je 1994. godine poginuo, jer je naleteo na neosvetljenu traktorsku prikolicu u krivini, i udario je, drva pala po autu i stradao je na licu mesta.

o tome ti ja i govorim-jer sam i ja jednom naleteo na traktor-doduse bez prikolice-i sva sreca sto sam polako vozio mada na tom dijelu puta znam da bas nagazim-i sreca sto auto ima abs-u trenutku sam pomislio da sto posto udaram-i dan danas neznam kako sam ga izbego-A DA STVAR BUDE JOS GORA U KOLIMA POZADI ZENA I DECA

Link to post
Share on other sites

Brate stvarno ni meni nije jasno,kao da moraju da rasture pola auta da bi promenili sijalicu,mogu da razumem da nekome ne radi jedno stop svetlo,tek crkla sijalica nije primetio,ali kad ne radi ni jedno stop ili pozicija ne bitno,ja bih im dozvolu uzeo jer to znaci da vec duze vreme ne rade sijalice i da vozaca boli k***c,r takvima bih jebo mater

Link to post
Share on other sites

I ja se jedva izvuko da ne udarim u traktor posle onog skupa u le. pa posle posli starim putem za nis i naletim sa 80 na traktor a u tom trenutku kola u susret, sleteo malo sa puta ali sve proslo ok :huh:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...