lik je jednostavno CAR!!!


Recommended Posts

Jedan je dobio po nosu zbog ovoga. Isprskao mene i drugara i jos dve zene. Posle 300m stao da kupi cigare na trafici, deriste jedno. Nikada u zivotu nisam brze trcao nego do te trafike (sta radi adrenalin). Kako sam mu slatko zategao 3 samara hteo sam mu kosti slomiti. Budalcina se zaletela i jos mu masem da uspori jer se bara vidi na kilometar. On se smeje i pun gas. Hteo sam glavu da mu otkinem sa ramena.

Ovog bi navatao posle 10 dana za ovako nesto.

Link to post
Share on other sites

E ako si brate,tako i treba,a ne frajer sedi u kolima i maltretira druge,znaci izivljavao bih se na takvima,jozef mengele je malo dete sta bih mu ja radio

Link to post
Share on other sites

Ovaj lik je magarac bolesni!!!

Pa to su deca..Mokro, hladno, brate je*o bih mu mater....Izlupao bih mu ceo auto i njega!!!

Iscupao bih mu jezik i lizao bih svoja jaja njim!

Link to post
Share on other sites

Zmislite situaciju,momak ili devojka se spremili i doterali za susret,ili deca cekaju autobus za skolu,ili neko bolestan i jos premrzao posao u bolnicu,kad bi mene ovako oprskao namerno mozda bih mu i oprostio ali nekog moga nejblizega taj bi se proveo kao Kovac u filmu DO KOSKE,krv bi propisao zavrsio bi ili on ili ja u zemlju,zatvor ili bolnicu,jesam za zajebanciju ali da moja zajebancija naskodi nekom nikada.

Link to post
Share on other sites

Au brate... Prvo neko prosipanje mozga, pa "plasenje", pa ovo...

Imas vrlo cudan smisao za humor, video bih te kada bi te neki govnar ovako isprskao.

@Djole318

Isto vazi i za tebe...

Mislim ono... Dzizs Krajst.

Link to post
Share on other sites