Recommended Posts

Konacno da i ja postavim slike i predstavim auto.BMW 525d 2001/4 man.menjac presao 222000km,kod mene je 4 god.Standardnu opremu necu nabrajati vec samo ono sto se dobija uz doplatu kad se kupuje auto.

Exterijer:ksenon farovi,bijeli zmigavci,senzori za kisu,senzori za parkiranje x 8 kom,M sport 2 amortizeri i opruge,crna stakla bocna pozadi i zadnja soferka fabricki normalno mali broj ih ima,retrovizori sa el.preklapanjem sa samozatamljivanjem stakla,felne letenje 17 ice zimske 15 ice.

Enterijer:sportska kozna sedista,multifunkcionalni volan M,rucica menjaca M,airbag x 10 kom,cd bmw buisiness,webasto,tempomat,bezzicni telefon.

Na autu je sve fabricki jedino sam stavio ovo peraje na krov od e60.

E30 od druga:325i 88 god,M tecnic,prosirena su mu prednja i zadnja krila,felne 16 ica,unutra sportska sedista presvucena eko kozom,retrovizor u kabini sa osvetljenjem,perfektno stanje,vlasnik peta godina,ne prodaju se ni jedan.

Photo0025.jpg

Photo0003.jpg

Photo0030.jpg

Photo0033.jpg

Photo0036.jpg

Photo0039.jpg

Photo0048.jpg

Photo0051.jpg

Photo0066.jpg

Photo0067.jpg

Photo0050.jpg

Photo0049.jpg

Photo188.jpg

Link to post
Share on other sites
Dal je kocka slucajno na prodaju?

Ne bi je drug prodao za nikakve pare,cetiri godine mu je lezao u garazi sve dok prosle godine nije pustena preregistracija,auto je extra na neki od narednih skupova cemo doci verovatno sada u KG.jer je prvi barem tako mislim.

Link to post
Share on other sites