Recommended Posts

e36 cupe trese mi volan prilikom kočenja sto veca brzina vise trese pretpostavljam da su krivi diskovi nebih obradjivao temperatura ce ih izlomiti zanima me kog proizvodjača da odaberem il da kupim dobre polovne posto ovi nasi novi delovi su blago receno uzas a u ovlascenim servisima su preskupi:hvala

Link to post
Share on other sites

Bezi od zimermana, oni su krs, svi se zale na te diskove, ako nadjes i nesto jeftinije od njih isto bezi:D najbolje je da uzmes orginal, mozda su skuplji, ali je opravdana cena. Ate moj izbor;)

Link to post
Share on other sites

ate sam ja kupio prosle godine u mass company i nisam presao ni 500km pokrivili su se strasno, pa sam morao da ih obradjujem, prvih 300km je bilo ok, ali je sad opet pocelo da trese, dosta manje, ali nije to to. Obavezno koje god uzeo pitaj za garanciju sacuvaj racun od diskova, i racun od ugradnje, i ako se iskrive onda lepo skines disk, odes kod njih i izbijes im zube sve sa racunom i diskom... :pleasantry:

Link to post
Share on other sites
e36 cupe trese mi volan prilikom kočenja sto veca brzina vise trese pretpostavljam da su krivi diskovi nebih obradjivao temperatura ce ih izlomiti zanima me kog proizvodjača da odaberem il da kupim dobre polovne posto ovi nasi novi delovi su blago receno uzas a u ovlascenim servisima su preskupi:hvala

ako ti nisu istanjeni slobodno na strug i ya male pare si resio problem.ja sam tako.vrlo malo se to skine a nema stete nikakve

Link to post
Share on other sites