nestabilan rad na ler


Recommended Posts

e ovako -kad je auto hladan pali ko mina i radi ko sat-kad postigne radnu temperaturu,POSLE DUZE VOZNJE pocne kao da trokira na leru,kao da neradi svecica (recimo) mada sve svecice rade i sve su po katalogu BOSH F7LDCR

ima tu i drugi problem kad se zagrije auto,a to je-kad radi na plin (plin je sekvent zavoli) kad pritisnem kocnicu automatski prebacije na benzin,kad dam gas vraca na plin.

JEL MOGUCE DA NESTO SA STRUJOM NIJE OK, ILI.....???

Link to post
Share on other sites
e ovako -kad je auto hladan pali ko mina i radi ko sat-kad postigne radnu temperaturu,POSLE DUZE VOZNJE pocne kao da trokira na leru,kao da neradi svecica (recimo) mada sve svecice rade i sve su po katalogu BOSH F7LDCR

ima tu i drugi problem kad se zagrije auto,a to je-kad radi na plin (plin je sekvent zavoli) kad pritisnem kocnicu automatski prebacije na benzin,kad dam gas vraca na plin.

JEL MOGUCE DA NESTO SA STRUJOM NIJE OK, ILI.....???

Struja te cima, SIGURNOOOOOO.....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
e ovako -kad je auto hladan pali ko mina i radi ko sat-kad postigne radnu temperaturu,POSLE DUZE VOZNJE pocne kao da trokira na leru,kao da neradi svecica (recimo) mada sve svecice rade i sve su po katalogu BOSH F7LDCR

ima tu i drugi problem kad se zagrije auto,a to je-kad radi na plin (plin je sekvent zavoli) kad pritisnem kocnicu automatski prebacije na benzin,kad dam gas vraca na plin.

JEL MOGUCE DA NESTO SA STRUJOM NIJE OK, ILI.....???

Jako je cudno to sto ti se desava...ja sam na petici imao plin poluelektronski gde moras povecati na 2000 o/min da bi prebacio na plin ali nadalje ne sme prebacivati nazad na benzin kao sto se tebi desava sto ce reci da je verovatno u racunaru plinskom problem...odes kod majstora koji je namestao plin i probate sa drugim racunarom...isto tako je i meni ta petica trokirala kada se zagreje ali su mi tada rekli na forumu da je u pitanju regulator ler gasa...nisam ga menjao i tako sam prodao, to mi se desavalo nakon zamene zupcastog kaisa i vodene pumpe i ja mislim da mi je tda taj majstor nesto pogresno namestio...eto, pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Link to post
Share on other sites