Kuka za E36


Recommended Posts

Ako bi neko mogao da mi pomogne gde mogu da nadjem kuku za E36 i kako se montira....?

Hvala unapred...

Nije valjda da niko nezna gde bi mogao da nadjem ljudi,ajte pomagajte,hitno mi treba,skela mi stoji a nemam cime da prvezem a radovi kasne a investitori ne placaju...xxa ozbiljno molim vas pomagajte....

Link to post
Share on other sites
Kod nas ima covek koji se bavi ugradnjom auto kuka..to radi vec godinama. Ako te interesuje mogu da nadjem kontakt telefon pa se raspitaj.

Ako ti nije tesko unapred hvala...

Link to post
Share on other sites
Da nije puno para? Meni se makar cini... Ja da sam kupio auto sa njom, dao bi ti 60e da je uzmes xD :preved:

Xaaaxax,ni ja nikad to nisam voleo ali vremena se menjaju,posao mi nalaze kuku... a drugi auto za tovarenje je prezupcio pa sam prinudjen da teram sa ovim..Jbg...

Link to post
Share on other sites
Ma ja sam vozio babu i dedu celu nedelju na njivu sa kupeom :preved: Ali sta ces, kad se mora mora se..

Jbg brate, jel bi znao gde da nadjem kuku....

I da mogli bi kad sam u S.Mitrovici da odemo na jedan kao splav ima extra kafic,nesto u rok fazonu

ali na strani Macvanske Mitrovice

Link to post
Share on other sites

Kada je tema kuka, dodje mi jutos covek u radnju i trazi nastavak za auspuh za E90 i jos se raspituje za kuku,ja ga pitam sta ce ti kuka na nov auto nije ti on za tovar,kad covek kaze pa radi svake sigurnosti ako me neko udari pozadi bezbednije je a za nikakve druge potrebe mu ne treba,na sta mu ja moradoh reci jer popizdeh zbog izjave, e pa jebi ga ti mu onda uradi kavez sigurnije ti je, j***m ti budalu kakvih sve ima morona,kuka samo radi preventive i za nista drugo.

Link to post
Share on other sites
Kada je tema kuka, dodje mi jutos covek u radnju i trazi nastavak za auspuh za E90 i jos se raspituje za kuku,ja ga pitam sta ce ti kuka na nov auto nije ti on za tovar,kad covek kaze pa radi svake sigurnosti ako me neko udari pozadi bezbednije je a za nikakve druge potrebe mu ne treba,na sta mu ja moradoh reci jer popizdeh zbog izjave, e pa jebi ga ti mu onda uradi kavez sigurnije ti je, j***m ti budalu kakvih sve ima morona,kuka samo radi preventive i za nista drugo.

Moguce,ali meni ovaj Bmw donosi novac,bez njega sam ko bez one stvari,ap mi kuka preko potrebna...Jbg... Ni ja je nevolim i ruzno mi sto ce imati rupe na spojleru ali sta cu ....

Link to post
Share on other sites
Ako ti nije tesko unapred hvala...

023/851-209 Krivošić Momčilo-Kuka Nisam sreo njegovog sina Milana da mu trazim broj mobilnog, a sad sam na radnji video broj fiksnog telefona, pa se raspitaj. Otkad znam za sebe rade kuke i auto prikolice.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...