Cena ugradnje plina u 320 M50


Recommended Posts

Potrebna pomoc dragi forumasi oko cene i mesta gde je ok ugraditi plin u 320 M50 ali vakumski....?

Svako radi ono sto misli da mu je najbolje,ali sa vakumskim sistemom se neces usreciti na tom motoru,potrosnja ce ti biti dosta veca nego na benzinu,performanse ni priblizne,struja ti u svakom trenutku mora biti perfektna i da opet postoji velika sansa da ti od prve detonacije ode usisna grana,cena sekventa ti je dosta pala a za 600e mozes odraditi dobar sekvent uredjaj,ako si ikako u mogucnosti to bi ti bilo najpametnije i veruj najekonomicnije resenje osim ako ne prodajes auto.

Link to post
Share on other sites
Potrebna pomoc dragi forumasi oko cene i mesta gde je ok ugraditi plin u 320 M50 ali vakumski....?

ja sam imao takav plinski uredjaj na 520 m50-isti motor kao kod tebe-sad sam sve mako i stavio sekvent-

moj savet-nemoj da radis taj plin ,ne isplati se,jer ces da imas vise problema nego koristi,i IMA DA TI TROSI KO LUD -govorim iz iskustva

MOJA PREPORUKA -VLADA (error) POSTO SI IZ BG

JA SAM KOD NJEGA RADIO (a preso sam 350 km do njega-i nije mi zao) I MISLIM DA JEFTINIJEG A BOLJEG NEMOZES DA NADJES

I PLUS BICES ZADOVOLJAN

Link to post
Share on other sites

Ja vakumski plin imam na zadnja dva auta 320 CI (1998.) i 328 IA (1999.). Ni sa jednim nisam imao problema. Kostali su me oko 300 eura. Prelazim mnogo sa istim. Radili su mi ljudi iz Nisa i ja sam prezadovoljan. Potrosnju za 2800 cc u gradu je od 14 do 17 litara u zavisnosti kako vozis, a na otvorenom je oko 10 litara. Na istom instalacija mora biti perfektna i sve ostalo je OK. Napominjem ni na jednom autu, a predjeno je oko 66000 km, nije bila ni jedna detonacija. sadasnji vlasnik 320 CI je prezadovoljan i sa uredjajem i sa potrosnjom, a kod njega je skoro 16 meseci. Pogledaj link mog auta i u auto gas sekciji imas slike celog uredjaja. Isti sam atestirao i zadovoljan sam. Snaga je malo manja za oko 10%, a kada ti je merak za ubrzanja prebacis na benzin.

P.S. Ako se odlucis za sekvent, kao sto su i drugi napisali Babic Vladimir, aka ERROR. Sve pohvale za istog.

Link to post
Share on other sites