Da li ste primetili??


Recommended Posts

hehe jebiga bas cu morat izmjerit nisam nikad primijetio onako kad gledam

evo sad gledam nekeslike pa mi lici kao da jeste a i kad malo bolje razmislim mislim da sam to primijetio na blatobranima i razmaku od gume kad sam mjerio kolike distancere mogu stavit....moze biti da je bas kad sjedne vozac da onda bude jednako?!?!?! kad kupim novog novcatog jednom bas cu izmjerit pa vam javim hehehhehe

Link to post
Share on other sites

kod mene takodje nema problema sa visinom ni sa starim a ni sad sa novim oprugama. jedino sta sam primetio je da zadnji levi ima malo veci minus i kao da je malo pomeren ka unapred. molim boga samo da nije krivo ram ili ne daj boze most gde se rame kaci vec da su one gumice otisle a poceo je izgleda i lezaj malo da se cuje na tu stranu.

Link to post
Share on other sites

daj ba miki sta uradi ljudima hahaha sad ces da vidis ujutro rana zora svi izlaze iz kuca i nose metar u ruci idu da mjere nisu mogli spavat hahahahah ko ga sisa cm gore dole hehehe nece nista da mu fali

Link to post
Share on other sites

I kod mene na kupeu je desna strana bila niza.

Moguce zbog rezervoara na desnoj strani koji je najverovatnije vecinom vremena za 15 godina bio pun.

Malo posle prodaje, novi vlasnik je uspeo da izbije zadnji levi amortizer.

Da li ga je on felnu 18-cu koknuo negde ili je levi amortizer poceo da popusta i zavrsio karijeru pitanje je sad.

Neko pametan jos?

Link to post
Share on other sites
Na tri E36, 2 su cetvoro vrata jedan je kupe, primetio sam da je desna zadnja strana niza od leve, cak 1cm! Jel to treba da bude tako, zasto je tako na sva tri?? videcu jos na nekim, da li je to tako.. :rolleyes:

Ja sam na mom e46 stavio nove opruge i amortizere gewinde i nazad jedna strana bila niza od druge(zaboravio koja),morao sam da navrnem i podignem malo jednu stranu da bi auto stajao ravno...nemam pojma ni ja zasto,kao ni dva majstora sa kojima namestao.

Link to post
Share on other sites