Recommended Posts

eeeeh sjecam se (kao da je juce bilo) one noci kad smo ja, kick, dragance i miljan podigli forum i kad je sve ovo pocelo... i onda lagano se pocela okupljat ekipa, i lagano je sve ovo pocelo da lici na onaj PRAVI BMW Club forum.... Zahvaljujuci Vama opstajemo evo vec godinu dana vrlo uspjesno, i dace Bog da jos dugo dugo postojimo i da budemo iz dana u dan sve vise uspjesniji...

Ne znam za Vas, al meni je ovaj forum takoreci postao dnevna "obaveza" dakle svaki put kad se konektujem na NET prvi link na koji odem je BMW Club Serbia forum i jos par crnogorskih auto moto foruma (na kojima sam admin)...

Postojimo zbog Vas i naravno zbog BMW-a nase najvece ljubavi;) Uzivajte, i zdravo bili....

SRECNA GODISNJICA RADA FORUMA svim clanovima!!!

jedan od admina: Denis Dobrilovic

Link to post
Share on other sites

eh prodje i ta prva godina nek nam je sa srecom i da postojimo jo puno puno i da budemo sve veci i jaci klub :prankster2: :) :D :D :P :dance3:

Link to post
Share on other sites

Srecan rodjendan :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Ljudi srecan vam rodjendan kluba ! Od srca vam zelim uspeh, pobede i jos mnogo dobrih BMW-a.

I da sledecu godinu docekate kao prvi i najbolji BMW sajt i forum u regionu !

Sve najbolje i ziveli ! :prankster2:

Link to post
Share on other sites

evo da se konacno i oglasi jedan od najkrivljih za sve .......

pocelo je tako sto su tri momka sedela u kolima ..... naravno bmw ..... e36 ....

jedan jako debeli lik ...... eros

jedan ektremno mrsav lik ...... nidza 3...

i jedan NEnormalan lik ...... DRAGANCE

haaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

naravno bilo je tu jos ljudi koji su pomogli poput dzonija 2.7 , nidza crveni , srba , mika google ..... i jos mnogi .....

dosli mi na ideju da otvaramo klub...... sedimo i razmisljamo da li da se upustimo u tako nesto posto je pred nama bio jako tezak , a mozda i najtezi zadatak te vrste ........ kako napraviti najjaci klub i forum pored vec jednog postojeceg ....... koji se tada jako dobro kotirao ..... u samom samom samom vrhu auto klubova ...... neki kazu da je bio najjaci tipski klub u srbiji .... delio sam to misljenje .....

kako biti jaci od tog kluba???????

kazu da pad cini coveka jacim ...... posto smo bili na samom pocetku .... ponasali smo se kao da smo na samom dnu ...... i krenuli ....

angazovani su kick , miljan i motorsport da obave sve pripreme vezane za forum ...... iskreno , nisam mislio za neke da ce " preci na nasu stranu " ...... ali eto ...presli su .... i ja sam im dozivotno zahvalan za to ....

forum je osposobljen za par sati i " trka " je pocela ........

naravno u samom pocetku smo dosta bili slabiji od konkurencije .......

ali bilo nas je ..... forum je naglo krenuo ..... ali .....

iz dana u dan sve slabiji i slabiji .......

nisam nikome rekao ali par puta mi je doslo da zatvorim i forum i odustanem od ideje o bmw klubu ..... konkretno ..... nije nam islo bas najbolje

znao sam da par dana ne idem na forum i kad odem ..... imam sta da vidim .... tj nemam , jer se desavalo da po nekoliko dana niko nista ne pise .....

i tako je forum i klub skoro ugasen ...... konkurencija je bila prejaka ..... njima je lepo islo ......tada.....

konacno dolazi do tog preokreta ...... angazovali smo se na marketingu ..... poceli sa reklamiranjem na sve nacine ( koji nisu zahtevali pare ) i forum je malo po malo bivao sve poseceniji .....

krajem proleca u klub stize prvi auto sa kojim smo resili da se pokazemo na " 402 street race " trkama , pomucili smo se malo oko sponzora , ali je timski rad dao lepe rezultate , tj dosli smo do neke kinte .... izlazimo na trke sa dva auta ...... ostalo znate .....

polako postajemo sve primeceniji i popularnost nam raste ......

tokom leta smo bili redovni na nedeljnim okupljanjima i stvorila se jedna velika bmw porodica ......

dolazi i konacno rezultat svega sto smo radili ..... nasu konkurenciju po statistici posecenosti " bijemo " cak za 40 puta .... tj 40 puta nam je forum i sajt poseceniji od njih ...... ostaje nam jos samo da mi napravimo nasu BMW manifestaciju i da tu pokazemo kakvi smo na tom polju ....

sve u svemu imali smo padove i uzdizanja , nadam se da cemo se i ubuduce druziti kao do sad i zelim nam da svaki rodjendan docekamo kao jedna ekipa i porodica

naravno cestitam nam rodjendan a za sve ovo smo krivi samo mi sami , tj da nema vas ne bi bilo ni kluba

HVALA VAM SVIMA STO STE OVDE

Link to post
Share on other sites

evo da se konacno i oglasi jedan od najkrivljih za sve .......

pocelo je tako sto su tri momka sedela u kolima ..... naravno bmw ..... e36 ....

jedan jako debeli lik ...... eros

jedan ektremno mrsav lik ...... nidza 3...

i jedan NEnormalan lik ...... DRAGANCE

haaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

naravno bilo je tu jos ljudi koji su pomogli poput dzonija 2.7 , nidza crveni , srba , mika google ..... i jos mnogi .....

dosli mi na ideju da otvaramo klub...... sedimo i razmisljamo da li da se upustimo u tako nesto posto je pred nama bio jako tezak , a mozda i najtezi zadatak te vrste ........ kako napraviti najjaci klub i forum pored vec jednog postojeceg ....... koji se tada jako dobro kotirao ..... u samom samom samom vrhu auto klubova ...... neki kazu da je bio najjaci tipski klub u srbiji .... delio sam to misljenje .....

kako biti jaci od tog kluba???????

kazu da pad cini coveka jacim ...... posto smo bili na samom pocetku .... ponasali smo se kao da smo na samom dnu ...... i krenuli ....

angazovani su kick , miljan i motorsport da obave sve pripreme vezane za forum ...... iskreno , nisam mislio za neke da ce " preci na nasu stranu " ...... ali eto ...presli su .... i ja sam im dozivotno zahvalan za to ....

forum je osposobljen za par sati i " trka " je pocela ........

naravno u samom pocetku smo dosta bili slabiji od konkurencije .......

ali bilo nas je ..... forum je naglo krenuo ..... ali .....

iz dana u dan sve slabiji i slabiji .......

nisam nikome rekao ali par puta mi je doslo da zatvorim i forum i odustanem od ideje o bmw klubu ..... konkretno ..... nije nam islo bas najbolje

znao sam da par dana ne idem na forum i kad odem ..... imam sta da vidim .... tj nemam , jer se desavalo da po nekoliko dana niko nista ne pise .....

i tako je forum i klub skoro ugasen ...... konkurencija je bila prejaka ..... njima je lepo islo ......tada.....

konacno dolazi do tog preokreta ...... angazovali smo se na marketingu ..... poceli sa reklamiranjem na sve nacine ( koji nisu zahtevali pare ) i forum je malo po malo bivao sve poseceniji .....

krajem proleca u klub stize prvi auto sa kojim smo resili da se pokazemo na " 402 street race " trkama , pomucili smo se malo oko sponzora , ali je timski rad dao lepe rezultate , tj dosli smo do neke kinte .... izlazimo na trke sa dva auta ...... ostalo znate .....

polako postajemo sve primeceniji i popularnost nam raste ......

tokom leta smo bili redovni na nedeljnim okupljanjima i stvorila se jedna velika bmw porodica ......

dolazi i konacno rezultat svega sto smo radili ..... nasu konkurenciju po statistici posecenosti " bijemo " cak za 40 puta .... tj 40 puta nam je forum i sajt poseceniji od njih ...... ostaje nam jos samo da mi napravimo nasu BMW manifestaciju i da tu pokazemo kakvi smo na tom polju ....

sve u svemu imali smo padove i uzdizanja , nadam se da cemo se i ubuduce druziti kao do sad i zelim nam da svaki rodjendan docekamo kao jedna ekipa i porodica

naravno cestitam nam rodjendan a za sve ovo smo krivi samo mi sami , tj da nema vas ne bi bilo ni kluba

HVALA VAM SVIMA STO STE OVDE

savrsheno....odlichan govor...heheh

nadamo se da ce ovaj nash klub postojati josh mnogo mnogo mnogo godina

Link to post
Share on other sites