E30 Lambo Style


Recommended Posts

  • 4 months later...

Ne nikako, sacuvaj Boze.

Na BMW ide samo ono sto izadje iz fabrike BMW, ili nesto od proizvoda poznatih i priznatih BMW tjunera. Pod njima se smatraju, ALPINA, ACShnitzer, Herbert HARTGE, DINAN etc..

Sacuvajmo nase BMW-e u sto originalnijem stanju !

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

[kick] ti ga bas nadje. :vampire: :)

Lika koji je napravio spodobu od kocikce treba obesiti za primer (auto je totalno upropascen :) :vampire: ).

LSD ide samo na novije modele BMW-a.

Link to post
Share on other sites

Vidi se da se neko trudio. Ali se meni nesto bas i ne svidja. Mislim da ako vec mora na neki bme da bi na e36 kupeu mnogo bolje stajalo. Prvensvteno zato sto nema ram oko stakla na vratim pa onda bas izgleda kao krilo.

Link to post
Share on other sites

ljudi, to je taaaako nepratichno bre... ortak mi ima brava sa tim sranjima. svaki put kada ulazim i izlazim iz njega se iskrivim i uvek zahvalim bogu shto se nisam ushinuo

Link to post
Share on other sites

Kvalitetniji se ne rasteluju tek tako. Gledali smo ja i drug neki kvalitetan sistem na Golf-u 5. Moze da se nasteluje da se skoro cela vrata otvore pa tek onda da idu gore da ne moras svaki put da ih podizes.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Samo dve dobre stvari sam video na ovom autu!Po meni...mali usisi na prednjim krilima i zadnja hauba!!!

Ostatak mi je skroz ciganski a vrata necu ni komentarisati!!!Trebali ste doci u Nish da vidite stojadina sa lambo vratima...pomrli smo od smeha...bunar!! :) :)

Link to post
Share on other sites

Kvalitetniji se ne rasteluju tek tako. Gledali smo ja i drug neki kvalitetan sistem na Golf-u 5. Moze da se nasteluje da se skoro cela vrata otvore pa tek onda da idu gore da ne moras svaki put da ih podizes.

Jel bi nekoga zanimao takav sistem.Ima otvaranje po 90 stepeni,skroz druga prica od onih prvih sistema sto su se pojavili kod nas.Ja sam ka uzeo kada sam vozio bravo,a kako sam prodao auto prodao bih i mehanizam.Placen 430 jura,a ja ga dajem za 350.

Link to post
Share on other sites