Recommended Posts

I počeo je da pere češće, a ne na 10 meseci. :D :D :D

Sinoć mu je bio čist auto. <_< :wacko: :vampire:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

odlijepilo ti se nebo??? standardan problem kod E36 modela... tesko da ces uspjet postojeci materijal opet da zalijepis, morat ces novi da lijepis, al naravno prethodno treba dobro ocistiti povrsinu... ili jednostavno daj nekom ko se bavi sa tim da ti odradi... ja sam moje "presvukao" za 50 eura....

Link to post
Share on other sites
Izgleda očuvano :vampire: .Koliko je km prešao?

Moje zamerke idu jedino na zadnji izduvni lonac{ne priliči porodičoj limuzini :preved: }.

Oko 220000, nesto preko! :preved: :preved: :preved: , A sto se tice lonca, sta reci :preved: , mislim da od E36 sa 4V, ima mnogo vise porodicnijih automobila nego sto je on... Ipak uz M50 motor - meni ide!! :) :)

Link to post
Share on other sites
odlijepilo ti se nebo??? standardan problem kod E36 modela... tesko da ces uspjet postojeci materijal opet da zalijepis, morat ces novi da lijepis, al naravno prethodno treba dobro ocistiti povrsinu... ili jednostavno daj nekom ko se bavi sa tim da ti odradi... ja sam moje "presvukao" za 50 eura....

Citap sam o tom problemu ovde dosta, ustvari sve sto sam nasao... probacu prvo peglom :) :) , a onda ako ne upali dajem na tapaciranje, samo da nadjem nei dobar materijal slican originalnom, :vampire: , nekako ne bih nebo u skaj presvlacio :preved:

Link to post
Share on other sites
ne moras slobodno pokusavat peglom, sve ti je to bezuspjesno.... ja sam nasao dosta slican materijal i extra je ispalo

Bas si me utesio... :) idem u potragu narednih dana

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...