Recommended Posts

  • 6 months later...
  • 1 month later...

Mada imam problem sa Body modulom i ne mogu da nadjem konkretno za ovaj model.

Citao sam da im je to mana.Probao sam neke varijante sa polovnim,ali nije pomoglo.

Sad jurim to da resim.Jebena elektronika Daki.Isao sam kod Zuce u Paracin.

On me je poslao u Jagodinu kod nekog elektronicara.Ceo dan smo izgubili resetovali,sta sve nije uradio

i nista.

Link to post
Share on other sites

Mada imam problem sa Body modulom i ne mogu da nadjem konkretno za ovaj model.

Citao sam da im je to mana.Probao sam neke varijante sa polovnim,ali nije pomoglo.

Sad jurim to da resim.Jebena elektronika Daki.Isao sam kod Zuce u Paracin.

On me je poslao u Jagodinu kod nekog elektronicara.Ceo dan smo izgubili resetovali,sta sve nije uradio

i nista.

Otisli su ti releyi u modulu, ima da se nabave na ebay-u zamenis i miran si...mislim da su oko 10e...

Ako pricas o modulu za centralnu, prozore, daljinsko zakljucavanje i otkljucavanje...

Polovan sa mora da se kodira na auto...

Link to post
Share on other sites

Postoji sajt posvecen body modulu.Tamo sam procitao da mogu da se zamene.

Probacu ovih dana.Za sada sve radi,ali cim padne kisa hoce da zeza.Nakon par sati sve proradi.

Rade mi grejaci retrovizora konstantno i nadam se da je do modula.Ne mogu da se iskljuce.

Kad je hladno nije problem,ali kad su vrucine,mogu da prze :)

http://www.bmwgm5.com/

Link to post
Share on other sites

Sta se desava:Kad je vlazno vreme ili pada kisa.Prestane da radi centralna,migavci rade spolja ali na tabli ne rade i ne cuje se ono caktanje.

Ne radi navigacija i muzika.E sad,za navigaciju sam provalio da mi je uredjaj koji se nalazi u gepeku potopljen i korodirala je elektronika.To se desilo ko zna kad,vremenom je gubio kontakt displej,ali se to sve desavalo kad zabrlja.Nakon par sati sve proradi,osim sto mi je poslednji put ostavio greske koje nisu mogle da se isprave.Radi centralno ali bez migavca.

Link to post
Share on other sites