Recommended Posts

Jedno neobavezno pitanje... Jel moze za 4000-4200 da se nadje doooobar E34 520i 24v?

naravno da moze... :P

Link to post
Share on other sites
  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi BMW se uzima zato sto se voli,e sad pototrosnja.Svaki auto trosi kada se vozi muski,krenite sa BMW-om na neki dalji put e to je onda uzivancija.Ja sa petardom e 34 postrojavam sve na auto putu u traku sa moje desne strane ;) to je tek pesma.Sve dobre stvari kostaju.Ti druze sto hoces da uzmes e34 uzmi necers se pokajati.Ja kuci imam dva oba presla 300 000 i motori su stvarno jako dobri,pod uslovom da nadjes neki koji je redovno odrzavan a neki kome je dusu izvadio neki nabedjeni klinac.Pozzz

Link to post
Share on other sites

Eeeee to nije istina!

Od Beograda do Pirota me je pretekao samo jedan Porse!!!

Nisam vozio ispod 180 tako da nije bas tacno to sto velis Babicu!!! ;)

Link to post
Share on other sites

Drugari, odlucujem se za 520, iskreno zbog cene registracije. Nisam vozio, ali mislim da cu performansama biti i vise nego zadovoljan. Nesumnjivo da je 2.5 mnogo brzi, ali uvek postoji jaci i jaci model...

Link to post
Share on other sites
520 na autoputu moze da postroji samo kolonu sa yugo fun cluba ;)

Moj auto sam vozio na auto putu max brzinom 220 km/h e sada znam da laze cajger,ali jest da postrojava.Kako da proverim po broju motora da li mi je auto 2.0 ili 2.5?

Pozzz

Link to post
Share on other sites

Samo nemoj na toj petardi 2.0 radis one gluposti o kojima si pricao ranije!

To je auto za uzivanje, a i motor mu nije napravljen za to sto ti hoces!

Uzmi 3.5 pa udri do mile volje!

Na 2.0 greota, sahranices motor bez razloga!

Link to post
Share on other sites
Piše ti na broju motora. broj i raspored cilindara, kubikaža i vrsta goriva.

Još nešto, neka priča ko šta hoće, ali petica tek kreće sa 3.5, jer je 2.5 jedva nosi. Može da se provoza sa 2.5 da zavara da ide jedva solidno, ali kad treba da ujede, ona ne može.

Tako da se ne zavaravate. Ubija je težina i tačka.

Ovo sam uvek govorio. 2.0 nije motor za tu tezinu. Vozim 2,5 i to je tek motor da se moze komotno voziti, bez nekog cimanja sa tolikom kilazom, ali ako hocete da auto ujeda onda se tu potpuno slazem sa Misicem.

Mozda bi to slikovito izgledalo ovako:

2,0 cvili

2,5 laje

3,0 rezi

3,5 ujeda

4,0 pa na gore kida se sa lanca

Link to post
Share on other sites
Moj auto sam vozio na auto putu max brzinom 220 km/h e sada znam da laze cajger,ali jest da postrojava.Kako da proverim po broju motora da li mi je auto 2.0 ili 2.5?

Pozzz

poslednje 2 cifre u broju motora oznachavaju qbikazu

....mislim

Link to post
Share on other sites
poslednje 2 cifre u broju motora oznachavaju qbikazu

....mislim

znam da oznacava,svako nalepi druge brojke pozadi.Video sam na plocici.jeste 2.0 tako da je dilema resena.

Broj motora je formata 12345678 256kb Ovo na kraju znači 2.5lit, 6 cyl, redno, benzinac.

MIsicu hvala ovo je jedan konkretan odgovor.Dilema resena.Pozzz

Link to post
Share on other sites

Juce sam otisao da pogledam 34-ku koja se prodaje. Lik ju je hvalio kako ima nove gume, akumulator, trapovi uradjeni (po meni se tako hvali npr. yugo koji se prodaje, a ne bmw). Pitam preko telefona kakav je motor? Kaze: "pa to je bmw, kakav moze da mu bude motor nego dobar". Limarija? "Pa to je bmw". Mislim......

Odem da vidim auto. Od pozadi blago udaren, pomeren mu je branik. Ponegde ulubljen, malo izgreban, lajsna sa suvozacke strane malo kriva. nov zadnji lonac. Podizaci koliko kontam naknadno ugradjeni, na vratima se vide cepovi gde su bile rucice za dizanje i spustanje prozora. Rucica menjaca nije standardna.Plejer malo viri iz lezista. Prednja sedista imaju presvlake tako da nisam video koliko su ishabana. Zadnja bez presvlaka, malo ishabana(poderana).

To sam sve snimio na parkingu bez vlasnika, te ga nisam ni zvao da sidje da mi ga hvali. Okrenem se, odem.

Sad, zanima me sta ja u stvari mogu da ocekujem za te pare? Kontam da za ovaj sto sam opisao max. cena bi bila oko 3700.

Na sta da obratim paznju? Sta od opreme treba da ima jedan 520 24v?

Link to post
Share on other sites