Recommended Posts

Ne mogu da shvatim pojedince sta sve pisu, kao da onivoze najmanje 3500cc. Ljudi voze ono sta mogu da odrzavaju i sta im zavrsava posao. Zato ne pisite razne gluposti, a posebno ne o ovom coveku i njegovim vozilima, za one koji ne znaju upisite u google Mirko Fabri.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne mogu da shvatim pojedince sta sve pisu, kao da onivoze najmanje 3500cc. Ljudi voze ono sta mogu da odrzavaju i sta im zavrsava posao. Zato ne pisite razne gluposti, a posebno ne o ovom coveku i njegovim vozilima, za one koji ne znaju upisite u google Mirko Fabri.

mirko fabri stara skola :D

Link to post
Share on other sites

Ja pametniji potez odavno nisam video i sve pohvale za ideju!!! Ja bih to vrlo rado uradio, vozis luxuzan auto toliko udoban i sa toliko opreme po ceni nekog auta koji malte ne svako moze da priusti... Genijalno! :preved:

Link to post
Share on other sites

Ja u potpunosti podrzavam ovakve akcije ako to ljudima omogucava da se voze jeftino i sigurno,bolje da ga vozi nego da ga gleda,ali..

...zar do skoro 1,8 ne bese ovde okarakterisan kao fen,a?

dali je 1.8 fen ili nije ne znam ali znam da vuce svojih 1500kg plus 3000kg tereta, pa sad ako je fen ja sam ponosan na njega :) samo mi je zao ako neko to naziva skrnavljenjem jer se pokazalo da nije...

Link to post
Share on other sites

dali je 1.8 fen ili nije ne znam ali znam da vuce svojih 1500kg plus 3000kg tereta, pa sad ako je fen ja sam ponosan na njega :) samo mi je zao ako neko to naziva skrnavljenjem jer se pokazalo da nije...

... Ovo nije obican fen, ovo je chipovan :lol:

Link to post
Share on other sites

ocigledno je nekim ljudima zao sto ne mogu voziti sedmicu pa ostavljaju ovakve komentare.....

nije, ne brini ovde nema zlo namernih komentara, sem od ovog ljubitelja bmw scene u srbiji koji se u sve razume i sve zna i njegovo je uvek najbolje a u stvari je samo jedan teski forumas... u svakoj temi on mora svoju pamet da dokaze... a toliki je ljubitelj bmw-a da mu je puno da da 50e za menjac od ix-a koji se preko ceni 300 do 400e... polako ces shvatiti cije komentare treba da shvatis ozbiljno a cije ne, vecina to vec zna pa se i ne uzbudjuje previse....

Link to post
Share on other sites

nisi stipsa nego si retard i kenjator ne vidjeni!!!

pokazi slike svog auta, svog projekta, neko delo svojih ruku. a ne da se poseres na svaciju temu i napises glupost neku uvek.

Link to post
Share on other sites

nisam ni mislio na sve....primetio sam da ima stvarno pojedinaca koji ostavljaju komentare samo da bi nesto napisali na forumu.....sreca pa znaju dosta toga o bmw-ovima....ma neka ih samo neka komentarisu,bilo bi dosadno na forumu da ih nema

Link to post
Share on other sites

znam ljude koji su ubacili u e32 2.4 dizel pa se voze sa njim. nije bas da ide ali laganica. oseca svaki uspon ali to je 86hp na 1500kg. svi mi tezimo da napravimo auto sa sto vise snage ali pored imamo i ekonomik varijantu. tako da ne vidim nista lose u ovoj varijanti 1.8 u e32, jeste da smesno izgleda pod haubom ali nece ga voziti na izlozbu nego da mu zavrsava poso. za razliku u ceni registracije i u potrosnji ustedece za gorivo za jos najmanje pola godine.

Link to post
Share on other sites

znam ljude koji su ubacili u e32 2.4 dizel pa se voze sa njim. nije bas da ide ali laganica. oseca svaki uspon ali to je 86hp na 1500kg. svi mi tezimo da napravimo auto sa sto vise snage ali pored imamo i ekonomik varijantu. tako da ne vidim nista lose u ovoj varijanti 1.8 u e32, jeste da smesno izgleda pod haubom ali nece ga voziti na izlozbu nego da mu zavrsava poso. za razliku u ceni registracije i u potrosnji ustedece za gorivo za jos najmanje pola godine.

:worshipbmwts9: :dance4:

Link to post
Share on other sites

1. Ovaj auto kao da je pravljen za mene :)

2. Ona potrosnja ti nesto nije dobra (12 po gradu, 9,5 na otvorenom na 130kmh)...????

3. Kakvi bre retardi, ljudi sta vam je....cccc...sad se lepo javno izvinite :(

auto je po meni a i mnogima koji su ga probali pun pogodak...

sto sta fali potrosnji? 1500 kg sa kratkim menjacem i dugackim diferencijalom je takva potrosnja ispala puno, malo?

ja se ne izvinjavam nikome ko to nije zasluzio a zna se ko je provokator na ovom forumu...

Link to post
Share on other sites