E30 M10 1986 :)


Recommended Posts

  • Replies 276
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iskreno, i pre je isto izgledao fenomenalno, samo sto sad znamo i sta je ispod ovih plastika... Svaka cast nek te lepo sluzi i da uzivas u njemu jos 100 godina! :lol:

Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi jos jednom :) Cekao sam, ali vec posle prve voznje sve sam zaboravio i idemo dalje B)

@DangaraBMW

Felne borbet koje su bile sam prodao, otisle za Nish i montirane na e30 cabrio :)

@CasperBg82

;) Mogu ti samo reci da sam zadovoljan sto se troskova tice, realno skroz, ali ne bih sada o tacnim ciframa.

Ako ti treba broj od majstora koji je radio auto, ili ako bilo kom od vas treba, javite se na pp, a sto se majstora tice od mene ima svaku preporuku. B) :e30:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Pa kako si znao da sam ja? ;) I sto se nisi javio? U svakom slucaju hvala na lepim recima drugar... B)

Ajd sad kad si izvukao temu, da okacim neku fotku...malo spolja,malo M10B18 iznutra :) :e30:

image2413.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

image2886.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

image2932.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

image3065.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

image2611.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

image3001.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

image3086.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

image3087.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

image3088.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites

@ Sutlandjanin

Vazi, sledeci put se javi, pa da popijemo nesto B)

@ Dejan NS

E, dobro sam prosao sa brojem, zadovoljan sam...a plavi prekidac je tu ;)

Nisam bre skidao deklu, samo sam skinuo cep i slikao telefon kroz taj otvor :D

Sto se nekih utisaka tice, ne bih da ureknem, presao sam 12000km i prezadovoljan sam...M10B18 masina me odusevljava...dolio sam pola litre ulja posle predjenih 5500km...potrosnja plina u proseku 10-11 litara i ponekad mi se cini da je taj motor neunistiv, pod uslovom da se u njega sipa kvalitetno ulje i da se redovno menja :)

Link to post
Share on other sites