Slike raznih BMW-ova


Recommended Posts

  • Replies 918
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SPM_A0042.jpg

SPM_A0044.jpg

E smorio sam se. Ovaj moj telefon ima vecu rezoluciju od mog kompa. Treba mi Boga oca za upload. Sutra cu ubaciti ostale slike. Poz

:pilot:

Link to post
Share on other sites

Juce uvece na semaforu kod buvljaka vidjen teget e36 kupe ima skrge na krilima

izgleda zlo! deluje mi da je M. bilo mi je glupo da ko seljak vadim telefon na semaforu i da slikam!

krenuo je sa semafora skroz lagano i pricao je sa nekim momcima u nekoj novoj petic ja se odusevio prizor izgleda fenomenalno stari i novi bmw.

i jos se odusevio gledaj momci voze laganica i kuliraju :preved:

al ne lezi vraze negde kod kineza ja sam vozio sigurno 100 njih dvijca su pored mene proleteli ko da stojim

iprepadali su me jedan je proleteo sa desne a drugi sa leve strane. u tom trenutku nisam znao sta me snaslo ko osice

i onda sam sebi kazem sta se k... kad ne znas da letis :) :D

sad trazim po automobilima clanova da vidim dal ima takav automobil ali nikako ne mmogu da ga nadjem...

Link to post
Share on other sites

ma ne postavlja se pitanja dal ima ludaka ili ne

nego sam hteo da vidim dal neko zna taj auto posto izgleda da ga vlasnik bas lepo odrzva

delovao je jako utegnuto sija ko da ga svaki dan licka

a sto se tice ludak,mislim da svaki bmw vozac mora biti po malo lud :preved:

ja jedva čekam da mi stigne moj bmw pa onda da se vozam ko covek

Link to post
Share on other sites
Juce uvece na semaforu kod buvljaka vidjen teget e36 kupe ima skrge na krilima

izgleda zlo! deluje mi da je M. bilo mi je glupo da ko seljak vadim telefon na semaforu i da slikam!

krenuo je sa semafora skroz lagano i pricao je sa nekim momcima u nekoj novoj petic ja se odusevio prizor izgleda fenomenalno stari i novi bmw.

i jos se odusevio gledaj momci voze laganica i kuliraju :preved:

al ne lezi vraze negde kod kineza ja sam vozio sigurno 100 njih dvijca su pored mene proleteli ko da stojim

iprepadali su me jedan je proleteo sa desne a drugi sa leve strane. u tom trenutku nisam znao sta me snaslo ko osice

i onda sam sebi kazem sta se k... kad ne znas da letis :) :D

sad trazim po automobilima clanova da vidim dal ima takav automobil ali nikako ne mmogu da ga nadjem...

hahahahaha ludi i brzi Baki sa brzim is-om i njegov drugar sa e60 520d,ah opet se trkaju!

Link to post
Share on other sites
Juce uvece na semaforu kod buvljaka vidjen teget e36 kupe ima skrge na krilima

izgleda zlo! deluje mi da je M. bilo mi je glupo da ko seljak vadim telefon na semaforu i da slikam!

krenuo je sa semafora skroz lagano i pricao je sa nekim momcima u nekoj novoj petic ja se odusevio prizor izgleda fenomenalno stari i novi bmw.

i jos se odusevio gledaj momci voze laganica i kuliraju :)

al ne lezi vraze negde kod kineza ja sam vozio sigurno 100 njih dvijca su pored mene proleteli ko da stojim

iprepadali su me jedan je proleteo sa desne a drugi sa leve strane. u tom trenutku nisam znao sta me snaslo ko osice

i onda sam sebi kazem sta se k... kad ne znas da letis :D :angry:

sad trazim po automobilima clanova da vidim dal ima takav automobil ali nikako ne mmogu da ga nadjem...

necesh ga naci na ovom forumu, mozda na nekom drugom... :preved:

mada shteta, bio je jedan od lepshih automobila na ovom forumu.. :angry:

Link to post
Share on other sites
necesh ga naci na ovom forumu, mozda na nekom drugom... :preved:

mada shteta, bio je jedan od lepshih automobila na ovom forumu.. :)

baš šteta auto izgleda za primer mnogima!

taj i transporterov dva najbolja e36 u bgdu!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Prokuplje Danas

Vlasnik je neki dekica,auto su mu podigli komunalci i sada je na depou ali dekica ne zeli da plati.....nece da ga podigne!!!!! :preved:

Koliko sam saznao spisak onih koji ga zele je podugacak :P

spma0049.th.jpg spma0045.th.jpg spma0046.th.jpg spma0047.th.jpg spma0048.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Prokuplje Danas

Vlasnik je neki dekica,auto su mu podigli komunalci i sada je na depou ali dekica ne zeli da plati.....nece da ga podigne!!!!! :drinks:

Koliko sam saznao spisak onih koji ga zele je podugacak :lol2:

spma0049.th.jpg spma0045.th.jpg spma0046.th.jpg spma0047.th.jpg spma0048.th.jpg

Znas li mozda koliko bi dedica trazio za njega?

Link to post
Share on other sites