Recommended Posts

LJUDI IMAM PROBLEM!!! resio sam da promenim ulje u servu jer je negde nestalo ne znam kako, odvio sam neki sraf na pumpi imbus ali kad je iscurelo ulje koje je bilo unutra nisam mogao da vratim sraf jer je oblajznuo nema navoj sta ja sad da radim gde da nadjem ta sraf???

Link to post
Share on other sites

Resio sam problem, namazao sam sraf nekom zastitom kao guma i zavio malo po malo, zategao i sad stoji... Ali imam problem sa letvom, curi mi sa leve strane iz manzetne ulje kada smotam pun desni, znaci neki semering na letvi mi je otisao, gde to da nadjem?

Link to post
Share on other sites

Ma dobro nisam ja ni motao bas do kraja tj jako retko znam da ne valja, nego kad smotam i kad se skupi manzetna onda izbaci to ulje sto je u njoj jer je pukla bas sa gornje strane, kad se skupi iscedi se ulje iz nje, ja mislim da u njoj i ne treba da bude ulje i da ne valja to sto curi iz letve u nju...

Link to post
Share on other sites

Ma sta je 100 bara, nista ;)

Tebi verovatno ulje pusta na kraju letve i curi u manzetnu, pa kad se manzetna sabije ono izlazi napolje ;)

Vidi ove sto rade remont, neka ti izmenjaju sve to komplet sto se menja

Bilo bi dobro kad bi ti neko nekog preporucio, da ti ne uzmu pare dzabe

Druga letva je 80e a ovo ce te kostati cini mi se 30-40e

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Ma sta je 100 bara, nista ;)

Tebi verovatno ulje pusta na kraju letve i curi u manzetnu, pa kad se manzetna sabije ono izlazi napolje ;)

Vidi ove sto rade remont, neka ti izmenjaju sve to komplet sto se menja

Bilo bi dobro kad bi ti neko nekog preporucio, da ti ne uzmu pare dzabe

Druga letva je 80e a ovo ce te kostati cini mi se 30-40e

i ja imam problem sa letvom sta predlazes curi dal remont ili druga polovna i koje su cene.

Link to post
Share on other sites